Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] TV Samsung UE55RU7102KXXH - brak nawigacji w ustawieniach telewizora

16 Maj 2020 18:15 102 5
  • Poziom 2  
    Witam.

Mam następujący problem. Od jakiegoś czasu podczas wchodzenia w ustawienia tv nie mogę zmieniać żadnych opcji, ani nawet nawigować strzałkami. Mogę nawigować jedynie pomiędzy głównymi grupami, tj. Obraz, dźwięk, ogólne, pomoc techniczna. Jednak kiedy wchodzę w podgrupę ustawień, np. w obraz to nie mogę zjechać strzałkami w żadnym kierunku, ani też nacisnąć ok, ponieważ nie wywołuje to żadnej reakcji.

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Odpowiedzi udziela się, zazwyczaj, na zadane przez kogoś pytania. Niestety takich pytań tutaj nie widzę.
    Dziękuję zatem za informację.

P.S. Tryb hotelowy/sklepowy? Jeśli coś takiego w tym telewizorze występuje.
  • Poziom 2  
    Jest ustawiony tryb domowy.
    W czym innym może tkwić problem?
    Nie mogę przywrócić ustawień fabrycznych, ponieważ nie mogę poruszać się w menu.
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    Był robiony reset do ustawień fabrycznych? Proszę ściągnąć ze strony producenta firmware i zrobić aktualizację, u znajomych w podobnym przypadku wgranie firmware przywróciło telewizor do życia.
  • Poziom 2  
    Dziękuję za pomoc. Skontaktowałem się z serwisem. Pomógł reset wykonany za pomocą przycisków POWER.
  • Poziom 2  
    Dziękuję za pomoc. Skontaktowałem się z serwisem. Pomógł reset wykonany za pomocą przycisków POWER.

Dodano po 52 [sekundy]:

Twardy reset za pomocą przycisków POWER. Pomógł serwis samsunga.