Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] ASUS/X71T - Grafika w laptopie ASUS

16 Maj 2020 18:35 114 4
  • Poziom 12  
    Cześć,
    Pytanie dla ekspertów pewnie bardzo prozaiczne.
    Laptop ASUS x71T lub A ma uszkodzoną kartę graficzną czy karta z laptopa ASUS x71SL będzie zamienna. Ewentualnie czy w laptopie ASUS x71T / A jest też karta wbudowana ? Tak by usunąć tą uszkodzoną.

PD
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    W tym Asusie karta jest wymienna.
    Z Asusa 71SL to nie wiem czy da się przełożyć bez modyfikacji biosu o ile w ogóle da się je podmienić.
    Te karty nie są już produkowane więc nie wiem czy jest sens wydania kilku stówek na zakup używanej karty do tego laptopa. Jeśli już to może reball albo wymiana układu na "nowy" co też nie ma większego sensu. Jak dla mnie laptop do hasioka.
  • Poziom 12  
    A czy ASUS x71T/A jak mu wyciągnę kartę graf. to będzie działał - ma wbudowaną kartę ?
  • Poziom 15  
    Bez karty uruchomi się ale nie da obrazu bo te serie procesorów nie miały zintegrowanej karty intel HD. To nie jest tak że nic się nie da zrobić ale najzwyczajniej w świecie się nie opłaca.
  • Poziom 12  
    Karty nie są zamienne i są problematyczne w zdobyciu. Naprawa nie jest opłacalna.