Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Miele KM 215 - Nie działa jeden palnik.

17 Maj 2020 09:24 93 3
 • Poziom 22  
  Witajcie.
  Długo mnie nie było na tym forum i zawitałem ponownie. Brat dostał płytę grzejną Miele KM 215 i jest problem z podłączeniem. Poprzedni właściciel też miał problem z tą płytą, wybijały bezpieczniki. Po podłączeniu na nowym mieszkaniu bezpieczniki nie wybijały ale płyta grzejna źle działała. Jednym pokrętłem zapalały się dwa palniki, a pozostałe zapalały nie te co miały, po otwarciu pokrywy były nie podłączone przewody, poprzedni właściciel próbował coś naprawiać. Z racji że mamy czasy jakie mamy nie mam możliwości wyjechania do Niemiec by sprawdzić jak to podłączyć, przez telefon i wymianę zdjęć udało mi się brata nakierować tak by płyta działała poprawnie na 3 palnikach jeden się całkowicie nie włącza. Czy ktoś posiada taki model lub podobny by zobaczyć połączenia lub coś podpowiedzieć. Nie działa ten z lewej strony. Płyta podłączona na 3 fazy. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 43  
  sanatarium napisał:
  ... Z racji że mamy czasy jakie mamy nie mam możliwości wyjechania do Niemiec by sprawdzić jak to podłączyć...

  A czemu do Niemiec? Jesteśmy w Polsce a sprawdzać podłączenia trzeba w Niemczech? No chyba, że ten brat to brat Niemiec. Nic o tym nie napisałeś.
 • Poziom 22  
  Tak ja jestem w Polsce a brat w Niemcach.
 • Poziom 43  
  sanatarium napisał:
  Tak ja jestem w Polsce a brat w Niemcach.

  Jeżeli już to Niemce (brat w Niemcach) to są pod Lublinem w Polsce i nie ma problemu z dojechaniem i powrotem. Chyba, że brat w Niemczech to już wyjazd do niego nieco komplikuje się. To jest forum techniczne i obowiązują ścisłe jednoznaczne wyrażenia. :spoko: :please:
  Przepraszam za off topic.