Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] - Samsung A40 / SM-A405FN po wgraniu pliku Combination ciągłe restarty

marcin7904 17 May 2020 10:39 1128 10
    marcin7904
    Level 26  
    Tak jak w temacie Samsung A40 po próbie wgrania pliku Combination ciągle się restartuje.
    Myślałem że jak mu odepnę baterie to przestanie ale dalej jest to samo. Pytanie jak teraz przejść do trybu Download jeśli nie chce wejść do Recovery i wybrania Reboot to bootloader?
    W starszych modelach było łatwiej przejść do trybu Download za pomocą klawiszy a teraz jak to zrobić? Jakieś pomysły?

Boryc2014
    Level 19  
    A nie możesz nowego softu mu wrzucić?
  • Helpful post
    blahfff
    Level 39  
    marcin7904 wrote:
    W starszych modelach było łatwiej przejść do trybu Download za pomocą klawiszy a teraz jak to zrobić? Jakieś pomysły?

Podlacz kabel do komputera i trzymaj wcisniete oba klawisze glosnosci. Jesli nie pomoze to dodatkowo trzymaj wlacznik aby wymusic pelny restart.
    marcin7904
    Level 26  
    Boryc2014 wrote:
    A nie możesz nowego softu mu wrzucić?

Mógłbym gdyby można było włączyć tryb Download ale już pisałem że nie mogę tego zrobić.

Dodano po 1 [minuty]:

blahfff wrote:
    marcin7904 wrote:

Podlacz kabel do komputera i trzymaj wcisniete oba klawisze glosnosci. Jesli nie pomoze to dodatkowo trzymaj wlacznik aby wymusic pelny restart.

Wrócę do domu to tak zrobię. Miałem jakiś czas temu podobny przypadek z A10 ale nie pamiętam jak sobie poradziłem.

Dodano po 3 [godziny] 12 [minuty]:

No i jest lipa bo żadna kombinacja klawiszy nie działa.

Dodano po 28 [minuty]:

A i komputer nie sygnalizuje podłączonego urządzenia.
  • Helpful post
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Może bateria słaba.
    marcin7904
    Level 26  
    To raczej nie wina baterii. Bo telefon leżał pół dnia i tak się restartował. Dzisiaj po nocy już bateria padła i później zobaczę może w ten sposób to szarpnie jak dostanie prądu.

Dodano po 6 [godziny] 38 [minuty]:

Jednak nic mu to nie dało.
  • Helpful post
    blahfff
    Level 39  
    Cos musisz zle robic, albo timing nie ten. Pamietaj, ze te telefony wymagaja aby byly podpiete kablem do komutera zeby wejsc w download.

W ostatecznosci, mozesz podpiac jeszcze raz baterie, trzymac tylko oba klawisze glosnosci i podpiac kablem do komputera.
    marcin7904
    Level 26  
    blahfff wrote:
    Cos musisz zle robic, albo timing nie ten. Pamietaj, ze te telefony wymagaja aby byly podpiete kablem do komutera zeby wejsc w download.

W ostatecznosci, mozesz podpiac jeszcze raz baterie, trzymac tylko oba klawisze glosnosci i podpiac kablem do komputera.

No właśnie nic nie pomaga. Już najróżniejsze opcje robiłem i nic. Dalej te restarty.
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Może z3x dał by radę, tam jest opcja "przełącz w download mode" choć nie wiem czy zadziała jak on nie będzie widoczny.
    marcin7904
    Level 26  
    tino2003 wrote:
    Może z3x dał by radę, tam jest opcja "przełącz w download mode" choć nie wiem czy zadziała jak on nie będzie widoczny.

Taką opcję mam w UAT ale nic to nie da. Bo komputer go nie znajduje.

Dodano po 1 [godziny] 7 [minuty]:

Dzięki Panowie za rady. Jednak rzeczywiście bateria coś nie chciała pyknąć. Dłużej ją potrzymałem na krótko i jednak telefon załapał. Soft postawiony.
    marcin7904
    Level 26  
    tino2003 wrote:

Taką opcję mam w UAT ale nic to nie da. Bo komputer go nie znajduje.

Dodano po 1 [godziny] 7 [minuty]:

Dzięki Panowie za rady. Jednak rzeczywiście bateria coś nie chciała pyknąć. Dłużej ją potrzymałem na krótko i jednak telefon załapał. Soft postawiony.

Dodano po 35 [sekundy]: