Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Brother 9840CDW - G這郾a praca - z造 wydruk

17 Maj 2020 14:07 261 6
  • Poziom 10  
    Witam szanowne grono.
    Jak w temacie 9840CDW moja najprywatniejsza drukarka zespo這wa. Problem polega na do嗆 dziwnej pracy (jak by "tryby" przeskakiwa造 - co b璠zie wida na za陰czonym filmiku) i wydruk - proporcjonalne cienie do tych odg這s闚 - co wida na foto.
    Nowy b瑿en i kpl "w霩ek" z tonerami

Ratunku! Brother 9840CDW - G這郾a praca - z造 wydruk
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemy郵e dzi i jutro. Zarejestruj siza darmo.
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Otw鏎z klapk z ty逝 i rzu okiem wizualnie jak utrwalanie wygl康a. Nast瘼ne w kolejno軼i nap璠y- fusera, b瑿na.
  • Pomocny post
    Poziom 19  
    Mi to wygl康a jakby czarny toner sie nie obraca, zamie miejscami z innym kolorem i wydrukuj test z poziomu maszyny
  • Poziom 10  
    Wydruk, kt鏎y przes豉貫m w za陰czniku to kopia "pustej" kartki. Jak wr鏂, to prze郵 jaki wydruk tekstu bo drukowa jako tako drukuje - tylko te charakterystyczne "cienie" proporcjonalne do "strzelania" ;)
  • Poziom 10  
    Wi璚 tak to wygl康a. Nawet Pas transmisyjny uda這 si da nowy. Jest to dosy ci篹ka maszyna, 瞠by j gdzie transportowa....
  • Poziom 12  
    @auto-fun mi to wygl康a na problem z rurk w b瑿nie odpowiadaj帷 za czarny kolor. Po wyci庵ni璚iu tonera jest taka zielona klapka z drucikiem szczelinowym. Jest taki plasticzek te. Przejed nim prawo lewo kilka razy dodatkowo mo瞠sz p璠zelkiem tam delikatnie poczy軼i (uwa瘸j tylko na rurk- dosy 豉two si rysuje).