Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Wymiana domofonu coś poszło nie po myśli

17 Maj 2020 19:47 225 5
  • Poziom 2  
    Wymiana domofonu coś poszło nie po myśli Wymiana domofonu coś poszło nie po myśli Wymiana domofonu coś poszło nie po myśli Wymiana domofonu coś poszło nie po myśli

Witam chciałbym wymienić domofon bo w starym ledwie słychać kto i co mówi i na dole też słabo niestety nie sprawdziłem przed zakupem nowego jaki powinien być stosowany więc przez moje lenistwo teraz jest problem pierwsze dwa zdjęcia to stary domofon zdjęcie 3 to domofon na dole ostatnie to nowy Cyfral Smart-5P myślę nad zastosowaniem kostki w którą wepne te dwa co wychodzą ze ściany i podpięcia 4 kabelków 1 minus do masy i 3 wywołanie, głośnik, mic. Jeżeli piszę nie jasno to przepraszam 😉
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Admin Zabezpieczenia Stacjonarne
    Jeżeli już ma to być cyfral ( bo ładny ) to potrzebny jest tz cyfrowy. Kolega nabył sobie taki analogowy do instalacji wielożyłowych. Czym różnią się poszczególne modele cyfrala i jaki wybrać, dowie się kolega z tego tematu:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=17723193#17723193
    Musi kolega jednak wiedzieć, że z tą uniwersalnością bywa różnie. Największe szanse, że wszystko będzie działało prawidłowo teraz jak i podczas użytkowania, daje zastosowanie unifonu dedykowanego do zainstalowanego w budynku systemu. W tym wypadku będzie to unifon cyfrowy firmy Laskomex np LM8
  • Poziom 2  
    Czyli muszę kupić inny czy można prosić o jakiś link lub nazwę jakiegoś domofonu w granicach 50-80 złotych ? Z góry dziękuję może przyjmą zwrot będę częściej zaglądał na forum bo mam kilka rzeczy do zrobienia w domu a nie wiem jak i czy mogę się do nich zabrać 🤣
  • Pomocny post
    Pomocny dla użytkowników
    Już w drugim poście masz podany typ pasującego unifonu.
    Link
    Jeżeli koniecznie chcesz Cyfrala to można zaryzykować i kupić tego Link
  • Poziom 2  
    Ok dzięki wielkie za pomoc zamykamy temat 👍

Dodano po 1 [minuty]:

Kupiłem nowy domofon stary do sprzedania

Moderowany przez suworow:

Ze sprzedażą zapraszamy do działu bazar-ogłoszenia