Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

- Domyślny program poczty w Windows 10

19 Maj 2020 08:41 132 3
  • Poziom 6  
    Witam Wszystkich,
    Jak w temacie, mam mały problem z domyślnym programem pocztowym dostarczanym wraz z systemem Windows 10. Program pocztowy zawarty w systemie Windows 10 jest u mnie domyślnym programem pocztowym. Natomiast jeżeli kliknę PPM na pliku, który chce wysłać w załączniku i wybiorę opcję "Wyślij do --> Adresat poczty" system Windows zgłasza komunika, że nie ma wybranego domyślnego programu pocztowego.
    Resetowałem już ustawienia domyślnych aplikacji, wybierałem "ręcznie" aby domyślnym programem pocztowym byłą aplikacja dostarczana wraz z Windows 10 i nadal to samo.
    Czy można w jakiś sposób temu zaradzić?
    Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam,
    Michał.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Użytkownik obserwowany
    - Domyślny program poczty w Windows 10
    Wybierz w domyślnych poczta.
  • Poziom 6  
    Właśnie chodzi o to że jest wybrany. Nawet już zmieniałem na inny i orzywracalem to ustawienie i dalej to samo.
  • Użytkownik obserwowany
    Wejdź w programy po lewej stronie na dole odszukaj pocztę i otwórz. Masz tak jakieś konto dodane? Masz dodane konto microsoft do komputera? Ja używam TB i otwiera i dodaje mi normalnie. otwiera sie nowe okno z dodanym plikiem i wybór adresu.