Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Bizhub C220 - Błąd C171 C186. Drukarka się uruchamia ponownie.

19 Maj 2020 09:36 162 6
  • Poziom 11  
    Dzień dobry,
    Piszę tutaj z prośbą o pomoc, gdyż z dnia na dzień posłuszeństwa odmówiła moja drukarka Konica Minolta Bizhub C220. W piątek drukarkę odłączyłem od prądu, gdyż musiałem wyjechać. W poniedziałek rano drukareczkę podłączyłem, wszystko niby ok aż tu nagle na wyświetlaczu wywala błędy C171 i C186. Ponowne włączenie i wyłączenie urządzenia nie pomaga. Czy ktoś wie gdzie jest problem? Przebieg drukarki to 12499.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 18  
    Kiedyś mi pomogło clear all, przy okazji wysadzi się język polski i chyba animacje.
  • Specjalista - kserokopiarki
    Zacznij od wgrania najnowszego firmware . Powinno pomóc.

C.
  • Poziom 11  
    copyman, gdzie mogę pobrać takie oprogramowanie?
    Z Infohuba ... Ja już dostępu niestety nie mam. Zrobili czystkę z kontami nieaktywnych dealerów i nasze z którego gościnnie korzystaliśmy tez poszło do odstrzału :( Szukam póki co dostępu bo przydawało się a i innych można było poratować w potrzebie :(

C.
    To zdaje się nie jest najnowsza wersja ale może być. Problemem jak przypuszczałem był rozjechany firmware a wgrywając go od nowa "poustawiałeś" jej wszystko na właściwe miejsce. Grunt że działa !

C.