Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Honda Accord VIII alarm się nie włącza po otwarciu drzwi tylko po przekręceniu s

Drombo135 19 May 2020 11:40 948 0
    Drombo135
    Level 3  
    Witam,
    Mam pytanie odnośnie Hondy Accord VIII 2009 rok
    Nie ma żadnych czujników, to fabryczny alarm Hondy.
    Jedna Honda na szybie ma kłódkę zamkniętą czyli oryginalnie wyje po otwarciu drzwi a druga na szybie ma kłódkę otwartą która nie wyje fabrycznie po otwarciu drzwi - trzeba to zmienić w ustawieniach tylko jak .

Dokładnie chodzi mi o to czy da się w ustawieniach i jak to zrobić (bo obiło mi się o uszy , że się da) włączyć alarm by uruchamiał się po otwarciu drzwi a nie dopiero po przekręceniu stacyjki ?? W celach wyjaśnienia szczegółowego chodzi mi o to, ze jeżeli zamknę samochód z pilota(zaczyna "mrygać" czerwona dioda-czyli alarm uzbrojony) i jak po tym otwieram drzwi bez użycia kluczyka czy pilota to ALARM NIE WYJE/ NIE WYDAJE DŹWIĘKU a włącza się dopiero gdy np. Siedzę w aucie, zamknę się pilotem/uzbroję alarm , wsadzam kluczyk do stacyjki i przekręcam to auto zaczyna wyć. Czyli reasumując jeżeli złodziej jakimś cudem otworzy drzwi TO DOPÓKI nie przekręci stacyjki może siedzieć w aucie cały dzień i całą noc a alarm SIĘ nie włączy- prawda że dziwne . Z góry dziękuję za odpowiedź