Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda Accord VIII alarm się nie włącza po otwarciu drzwi tylko po przekręceniu s

Drombo135 19 Maj 2020 11:40 108 0
    Drombo135
    Poziom 3  
    Witam,
    Mam pytanie odnośnie Hondy Accord VIII 2009 rok
    Nie ma żadnych czujników, to fabryczny alarm Hondy.
    Jedna Honda na szybie ma kłódkę zamkniętą czyli oryginalnie wyje po otwarciu drzwi a druga na szybie ma kłódkę otwartą która nie wyje fabrycznie po otwarciu drzwi - trzeba to zmienić w ustawieniach tylko jak .

Dokładnie chodzi mi o to czy da się w ustawieniach i jak to zrobić (bo obiło mi się o uszy , że się da) włączyć alarm by uruchamiał się po otwarciu drzwi a nie dopiero po przekręceniu stacyjki ?? W celach wyjaśnienia szczegółowego chodzi mi o to, ze jeżeli zamknę samochód z pilota(zaczyna "mrygać" czerwona dioda-czyli alarm uzbrojony) i jak po tym otwieram drzwi bez użycia kluczyka czy pilota to ALARM NIE WYJE/ NIE WYDAJE DŹWIĘKU a włącza się dopiero gdy np. Siedzę w aucie, zamknę się pilotem/uzbroję alarm , wsadzam kluczyk do stacyjki i przekręcam to auto zaczyna wyć. Czyli reasumując jeżeli złodziej jakimś cudem otworzy drzwi TO DOPÓKI nie przekręci stacyjki może siedzieć w aucie cały dzień i całą noc a alarm SIĘ nie włączy- prawda że dziwne . Z góry dziękuję za odpowiedź
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.