Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ekspres do kawy NIVONA 667 - Zbierają się resztki kawy/fusy z boku modułu zaparz

19 Maj 2020 12:17 162 5
  • Poziom 20  
    Część

Od dłuższego czasu zauważyłem że resztki kawy/fusy zbierają się z boku modułu zaparzającego zamiast w całości lądować w dolnym zbiorniku. To miejsce zaznaczyłem na zdjęciach strzałkami. Te resztki niestety pleśnieją i trudno czyści się to miejsce. Czy powodem tego może być zużycie moduły zaparzającego i należy go wymienić na nowy?
    Cały ekspres działa normalnie.

Pozdrawiam
    Krzysztof

Ekspres do kawy NIVONA 667 - Zbierają się resztki kawy/fusy z boku modułu zaparz Ekspres do kawy NIVONA 667 - Zbierają się resztki kawy/fusy z boku modułu zaparz
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 32  
    Uszczelki do wymiany i sprawdzic czy krazki sa odpowiednie kawy moze zamalo mielic i tak bedzie
  • Poziom 20  
    Czy chodzi o tą uszczelkę w module zaparzającym - zaznaczone strzałką?

Ekspres do kawy NIVONA 667 - Zbierają się resztki kawy/fusy z boku modułu zaparz

Zauważyłem też że krążki zużytej kawy nie są tak suche i zbite jak były kiedyś.
  • Poziom 20  
    ssss napisał:
    Tak i jeszcze dwie male

Ale te dwie małe również są w module zaparzającym. Pytam bo w takim przypadku wymieniłbym cały moduł zaparzający.
  • Poziom 32  
    Tak te dwie tez sa na zaparzaczu