Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Problem z aktywacją W10 PRO 64 - żaden klucz nie pasuje do aktywacji W10

19 Maj 2020 16:44 249 10
  • Poziom 3  
    Witam serdecznie, zamówiłem nowe części do komputera wraz z obudową oprócz karty graficznej ponieważ mam swoją (jeszcze dobrą). Wczoraj pobrałem Windowsa 10 PRO za pomocą programu MediaCreatorTool od razu wgrany na mojego Pendrive. Zainstalowałem Windowsa 10 PRO 64 bity i nie działa kupiony na Allegro klucz aktywacyjny do W10 PRO. Sprawdzałem czy stary klucz ze starego komputera czy działa, też nie działa (Tam miałem wersje HOME). O dziwo zainstalowałem na nowym komputerze Microsoft Key Finder i pokazał mi się jakiś klucz? Dlaczego? Również nie działa niestety, nie chce mi zaktywować żaden klucz. Czy mam reklamować klucz kupiony z Allegro? Czy czegoś jeszcze spróbować?
    Może gdy jakimś sposobem zmienię wersje Windowsa z PRO na HOME to stary klucz zaakceptuje (ze starego komputera kupionego gotowca w 2012 roku). Jeśli tak to jak zmienić z PRO na HOME?
    Z góry dzięki wszystkim za pomoc!
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.

• Poziom 39  
    Właściwości Mój (Ten) Komputer - Aktywuj Windows - zmień klucz produktu, to powinno pomóc.
    Może po prostu robisz jakiś błąd w postaci literówki.

Klucz Windows Home jest już aktywowany na innym komputerze, więc nie przeniesiesz licencji od tak na inny komputer.
  • Spec od komputerów
    Pobierz taka wersje jaka podal sprzedawca, zapewne przeslal Ci jakas link do obrazu. Chyba, ze to klucz za 5zl to wtedy moze nie dzialac ;-)
  • Poziom 3  
    Piotr2608 napisał:
    Właściwości Mój (Ten) Komputer - Aktywuj Windows - zmień klucz produktu, to powinno pomóc.
    Może po prostu robisz jakiś błąd w postaci literówki.

Klucz Windows Home jest już aktywowany na innym komputerze, więc nie przeniesiesz licencji od tak na inny komputer.

Klucz jest zakupiony do Wersji 10 PRO 32/64 A mam pobrany Windows za pomocą tego programu od Microsofta na mojego pendrive. Na nowym kompie widać że jest W10 64 PRO. Tak właśnie robiłem jak piszesz kilka razy , myślę, że nie zrobiłem tyle razy żadnej literówki. Niedługo znów sprawdzę jeszcze raz dokładnie.

Dodano po 2 [minuty]:

Kolobos napisał:
    Pobierz taka wersje jaka podal sprzedawca, zapewne przeslal Ci jakas link do obrazu. Chyba, ze to klucz za 5zl to wtedy moze nie dzialac ;-)

Sprzedawca podał wersję Windows 10 32/64 PRO i taki właśnie mam zainstalowany z programu Mediacreatortool od Microsoftu.
    Kupiłem również na płycie Windows 10 32/64 PRO ale niestety nie mam na razie przenośnego cd romu na usb... :( Klucz nie jest za 5zl A za 100zl. Może mam reklamować i pisać do sprzedawcy? Może gdy mi poda inny już będzie wszystko działać, może akurat podali mi zły kod na email.
  • Spec od komputerów
    Po zakupie powinienes dostac maila z kluczem i instrukcja jaka dokladnie wersje masz pobrac i skad. Jezeli cos nie dziala to pisz/dzwon do sprzedajacego.
  • Poziom 3  
    Kolobos napisał:
    Po zakupie powinienes dostac maila z kluczem i instrukcja jaka dokladnie wersje masz pobrac i skad. Jezeli cos nie dziala to pisz/dzwon do sprzedajacego.

Wraz z kluczem dostałem linka do strony Microsoftu w celu pobrania windowsa, tylko nie wiem która wersję wybrać. :)
    Problem z aktywacją W10 PRO 64 - żaden klucz nie pasuje do aktywacji W10 daje zdjęcie.
  • Spec od komputerów
    Pobierz ta pierwsza, jak bedzie cos nie tak to sprawdzisz z druga.
  • Poziom 3  
    Kolobos napisał:
    Pobierz ta pierwsza, jak bedzie cos nie tak to sprawdzisz z druga.

Ok, napisze po sprawdzeniu.
    nawet teraz użyłem urządzenia do naprawy jeśli coś jest niezgodne z aktywacją.
    Problem z aktywacją W10 PRO 64 - żaden klucz nie pasuje do aktywacji W10
  • Spec od komputerów
    Do konta MS ma przypisany W10 Home z innego komputera, wiec nie aktywujesz Pro na tym komputerze.
  • Poziom 3  
    Kolobos napisał:
    Do konta MS ma przypisany W10 Home z innego komputera, wiec nie aktywujesz Pro na tym komputerze.

Tak rozumiem rozumiem. Zrobiłem tak jak wyżej. Na telefonie mogę wybrać wersję windowsa 10 update november lub zwykła W10 ale na komputerze już nie mam takiego wyboru . Po prostu piszę że z listopada 2019 wersją w10. Dodatkowo sobie przyp9mnialem że już aktualizowalem Windows 10 poprzez ta stronę. Będę musiał zaraz reklamować klucz produktu.
    EDIT: TEMAT DO ZAMKNIĘCIA, SPRZEDAWCA WYSŁAŁ MI JESZCZE RAZ PO MOJEJ REKLAMACJI. Z GÓRY DZIEKI WSZYSTKIM ZA WSZELAKĄ POMOC.
  • Poziom 3  
    Kolobos napisał:

Tak rozumiem rozumiem. Zrobiłem tak jak wyżej. Na telefonie mogę wybrać wersję windowsa 10 update november lub zwykła W10 ale na komputerze już nie mam takiego wyboru . Po prostu piszę że z listopada 2019 wersją w10. Dodatkowo sobie przyp9mnialem że już aktualizowalem Windows 10 poprzez ta stronę. Będę musiał zaraz reklamować klucz produktu.
    EDIT: TEMAT DO ZAMKNIĘCIA, SPRZEDAWCA WYSŁAŁ MI JESZCZE RAZ PO MOJEJ REKLAMACJI. Z GÓRY DZIEKI WSZYSTKIM ZA WSZELAKĄ POMOC.

Dodano po 1 [godziny] 11 [minuty]:

Sprzedawca wysłał mi kolejny klucz produktu ponieważ pierwszy był wadliwy.