Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola GM 360 - Podłączenie zewnętrznego głośnika

19 Maj 2020 18:27 171 8
 • Specjalista - kserokopiarki
  Z góry przepraszam, ale nie znalazłem rozwiązania. W wozie OSP mamy Motorolę GM360, auto to Star 266 z osobna kabiną i chcemy wykorzystać tryb PA ( głośnika zewnętrznego), żeby można było przekazać informacja do przedziału załogi. Oczywiście mam wtyczkę, mam głośnik, piny 1 i 16 podłączone do wtyczki. Jak aktywować ten tryb, instrukcja wspomina o zewnętrznym włączniku, czy w radiu trzeba aktywować ten tryb, czy wspomniany włącznik trzeba podłączyć do któregoś z pinów w gnieździe akcesoryjnym? Proszę o wskazówki, bo dalej nie mogę z tym "ruszyć". Ostatnie pytanie, czy zewnętrzy głośnik CB do 4W też "się nada"?
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Specjalista - kserokopiarki
  Ale wlutowanie nie da mi trybu PA
 • Poziom 15  
  Głośnik podłączony do pinów 1-16 powinien chyba zadziałać bez żadnych dodatkowych przełączników. Dawno nie podłączałem a nie mam teraz tego modelu, aby sprawdzić.
 • Specjalista - kserokopiarki
  wg instrukcji potrzebny jest jakiś zewnętrzny przełącznik, ale nie mogę nigdzie znaleźć gdzie ten przełącznik miałby być podłączony. Podłączałem zewnętrzny głośnik 4W od CB radia, ale bez rezultatu.
 • Poziom 15  
  Zacytuj może ten fragment instrukcji.
 • Specjalista - kserokopiarki
  Strona 35, Motorola GM 360 - Podłączenie zewnętrznego głośnika
 • Pomocny post
  Poziom 15  
  Widzisz, chyba niezbyt starannie przeczytałem Twojego posta. Aby uruchomić tryb PA należy właściwie oprogramować złącze akcesoriów i z niego wyprowadzić przełącznik. Da się to zrobić dla pinów 6, 8, 12 i chyba 14. Trzeba radio podłączyć pod komputer i zaprogramować. Pozdrawiam