Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karcher K3 Full Control działa na OFF, Nie działa na ON.

19 Maj 2020 21:24 144 2
  • Poziom 2  
    Witam, otrzymałam dzisiaj nową myjkę ciśnieniową Karcher K3 FC. Po złożeniu wszystkiego w całość, podpięciu do sieci wodociągów oraz do kontaktu(bezpośrednio bez przedłużacza) myjka nie uruchamiała się. Mam świadomość że następuje to przy wciśnięciu pistoletu, jednakże rezultat był wciąż jeden - cisza. Woda z pistoletu oczywiście leciała, z nieco większym ciśnieniem niż z samego węża, wciąż jednak daleko od oczekiwań. Dość ciekawa przypadłość myjki to jej obrotowy włącznik. Na górze pozycja 1 ON, NA DOLE 0 OFF. Po pierwsze, niezależnie od tego czy przełączenie na pozycję ON odbywało się przy podłączeniu wody i prądu, bądź bez, przełącznik sam powoli obraca się do pozycji pomiędzy On i OFF. Szczerze? Dreszcze. Nawiedzona myjka część. 1. Po drugie, myjka 4 razy w przeciągu 40 minut zaskoczyła na ułamek sekundy (tj włączył się silnik) po czym następował zgon. Przemieszczenie myjki, jej podniesienie, przechylenie powodowało oczywiście że nie chciała się włączyć już na ten nawet ułamek sekundy. Po trzecie a to już najzabawniejsze. Włączenie myjki udało się osiągnąć tylko raz na pozycji ON (pamiętając o tym że sama się obraca do pozycji między on i off :D) pozostałych kilka prób (w tym jedna, najdłuższa gdy myjka działała około minute (prawidłowo oczywiscie, na zasadzie pistolet strzela-silnik pracuje /pistolet nie strzela-silnik gaśnie) odbywaly się na premedytacyjnym przełączeniu obrotowego włącznika na pozycję OFF. A to też do czasu, bo minimalne przemieszczenie myjki spowodowało że nie działała już zupełnie. I na koniec wisienka na torcie: robiło się już ciemno więc zaczęliśmy wszystko składać. Woda zakręcona, odpielismy wąż, myjka na OFF. Narzeczony idzie do kontaktu odpiąć kabel z prądu, a myjka zaskoczyła sama z siebie. Ja prawie zawału dostałam. Ewidentnie nawiedzenie. Narzeczony kabel odpiął, całość zapakowaliśmy i będziemy to zwracać skąd kolwiek to przyjechalo. Tutaj moje pytanie: Co do diabła właśnie miało miejsce? XD co tam się mogło uszkodzić?

.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 9  
    Moim zdaniem chińczyk coś źle poskładał. Najlepiej to oddać jak jest gwarancja i nie dociekać, bo jeszcze nawiedzenie przejdzie na własciciela :O
  • Poziom 2  
    Narzeczony kazał przekazać że na to już za późno😈😄 a wracając do tematu, sklep w dniu następnym z samego rana po wysłanym zgłoszeniu o zwrocie towaru, bez słowa wysłał do nas kuriera po odbiór paczki. Żałuję że odbyło się to tak szybko. Miałam plany dołożyć do przesyłki prezent z natury 💩