Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Niebieski ekran przy pobieraniu gry

19 Maj 2020 22:41 117 6
  • Poziom 2  
    Witam
    Mam problem z pobieraniem gier, zacząłem pobierać grę i wszystko było w porządku, ale zaczęło się wyłączać Wi-Fi (nie mam polaczenia kablowego tylko karte sieciową na USB od Tp-link) i ikonka pokazywała że nie ma żadnego połączenia, karty sieciowej ani połączenia kablowego, zainstalowałem sterowniki z karty sieciowej które były na płycie w pudełku, wtedy się naprawilo i wszystko działało przez jakiś czas bo po około 5 minutach pojawił się niebieski ekran na którym pisało że aplikacja ma problem po czym komputer się zresetować pojawił się tam też kod qr więc go zeskanowałem i przeniosło mnie na stronę Microsoft jednak tamte wskazówki nic nie pomogły i błąd dalej wyskakiwal. Na szczęście nie Muszę pobierać gry od nowa, chciałem jeszcze dodać że instalowałem ponownie sterowniki kartygraficznej i płyty głównej a błąd wyskakiwal co 5-10 min. Bardzo proszę o pomoc, gdybym podał za mało informacji prosze pisać.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 22  
    Tomi19 napisał:
    zainstalowałem sterowniki z karty sieciowej które były na płycie w pudełku

Odinstaluj je.
    Podaj model karty.
    Podaj pełną specyfikację komputera.

Tomi19 napisał:
    chciałem jeszcze dodać że instalowałem ponownie sterowniki kartygraficznej i płyty głównej

Po co?
    Skąd te sterowniki?
  • Moderator - Komputery Serwis
    Co się dzieje w chwili obecnej? Jest dostęp do internetu, czy nie ma?

Jaki system operacyjny? Co widnieje w menadżerze urządzeń w zakładce "karty sieciowe"?
  • Poziom 2  
    RADU23 napisał:
    Co się dzieje w chwili obecnej? Jest dostęp do internetu, czy nie ma?

Jaki system operacyjny? Co widnieje w menadżerze urządzeń w zakładce "karty sieciowe"?

Teraz Internet jest i teraz nie ma już problemu z Internetem tylko z resetujacym się komputerem
  • Poziom 2  
    RADU23 napisał:
    Podaj specyfikację zestawu zgodnie z https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2996917.html

płyta głowna-Msi H81M-P33
    procesor-Intel Pentium g3450 3.40GHz
    pamięć-932gb
    karta graficzna-Palit gt740
    system-Windows 10 64bit
    antywirus-Zabezpieczenia Windowsa
    Mam problem ze sprawdzeniem temperatur, gdzie mogę to sprawdzić?
  • Moderator - Komputery Serwis
    Tomi19 napisał:
    Mam problem ze sprawdzeniem temperatur, gdzie mogę to sprawdzić?

Użyj programu HWiNFO => http://www.hwinfo.com/download.php
    Przejdź do zakładki "sensors".