Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Satel CA-5 sms-y z alarmami których nie ma

20 Maj 2020 08:02 183 4
  • Poziom 2  
    Witam. Mam problem z centralką Satel CA-5 przez dwa lata wszystko było ok i zaczęło się około pół roku temu. Dostaję pojedynczego sms-a dziennie o alarmie w różnych porach dnia ale najwięcej wieczorami. Normalnie wszystko działa czyli alarmy - gdy załączę i wyjdę na zewnątrz to pojawia się alarm razem z syrenką. Ale gdy przychodzi tamten fałszywy sms że jest alarm to syrenka się nie załącza jest cisza i na drugi dzień rano tez o rożnych porach mam sms ze alarm został wyłączony ale nikt go nie wyłącza bo nic się nie dzieje. Te fałszywe smsy pojawiają się nawet wtedy gdy alarm nie jest uzbrojony. Bardzo denerwują te dodatkowe fałszywe sms-y .Do tej pory bylo wszystko ok i nie dostawałem takich fałszywych smsów nadmieniam ze przychodzi tylko taki jeden dziennie i jezeli może ktoś pomóc będę bardzo wdzięczny. Adres e-mail: grzesiekradom(malpa)op.pl
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • OptexOptex
  • Poziom 24  
    CA5 sama w sobie nie wysyła SMS, więc masz w systemie jakieś dodatkowe urządzenie które odpowiada za te SMS-y. Jeżeli nie przestawisz co to jest za sprzęt, jak podłączony, to obawiam się że nikt nie będzie w stanie nic konkretnego podpowiedzieć. Bez odpowiedniej wiedzy najprawdopodobniej najlepszą opcją będzie poszukanie jakiegoś instalatora z Twojej okolicy.
  • OptexOptex

• Poziom 43  
    grzesiekradom napisał:
    rano tez o rożnych porach mam sms ze alarm został wyłączony ale nikt go nie wyłącza bo nic się nie dzieje.

Czyli masz dodatkowo zdefiniowany Wskaźnik czuwania...
    Kto to programował, co to za moduł?
  • Poziom 2  
    Witam. Jest dołączony moduł GPRS-T2