Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermopastyTermopasty
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Volvo V40 D4 2014 - Podświetlenie bagażnika - a w zasadzie jego brak

20 Maj 2020 12:29 84 2
  • Poziom 7  
    Witajcie maniacy i maniaczki.

Piszę tego posta bo mam już dość szukania.

Mianowicie czy ktoś może mi powiedzieć co może być przyczyną braku podświetlenia bagażnika przy otwieraniu? Dodam że jak otworze bagażnik to komputer pokazuję że bagażnik jest otwarty. W klapie bagażnika wymieniona żarówka niestety brak napięcia w kostce. Po lewej stronie bagażnika mam dwa kable w których jest napięcie 12v podłączyłem żarówkę i święci cały czas niezależnie czy bagażnik otwarty czy zamknięty. Może ten kabel jest od zapalniczki. Nie wiem co robić
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 17  
    Spróbój podłaczyć żarówkę do kabla w którym masz napięcie a drugi kabel do włacznika w klapie bagaznika tylko w taki sposób żeby rozłaczał zasilanie i zwierał kiedy się pojawi i zobaczysz co bedzie. Może kabel od tego czujnika jest gdzieś uwalony albo nie ma zasilania.
  • Poziom 7  
    Boryc2014 napisał:
    Spróbój podłaczyć żarówkę do kabla w którym masz napięcie a drugi kabel do włacznika w klapie bagaznika tylko w taki sposób żeby rozłaczał zasilanie i zwierał kiedy się pojawi i zobaczysz co bedzie. Może kabel od tego czujnika jest gdzieś uwalony albo nie ma zasilania.

Dziękuję za odpowiedź. Postaram się zrobić tak jak napisałeś. Dzięki jeszcze raz