Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TDA 7569 in wejście wyjście

20 Maj 2020 20:39 258 13
  • Poziom 4  
    Witam.
    Pisze z zapytaniem. Mam radio z końcówka mocy TDA7569 .
    Wejście:
    In 1
    In 2
    In 3
    In 4
    2 pierwsze to radio, napęd, bluetooth
    3 i 4 to wejście RCA do radia.
    Ze względu że nie korzystam z RCA wejścia mogę połączyć 3 z 1 i 4 z 2 aby na tym RCA uzyskać tak jakby sygnał na wzmacniacz i wtedy podłącze sobie pod to RCA wzmacniacz.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 35  
    Czy mógłbyś napisać to jaśniej bo nie bardzo wiadomo o co chodzi, co za IN 1234, wejścia końcówki TDA czy wejścia w radiu, jaki to model radia i przeczytaj instrukcje obsługi zanim kolejne bzdury napiszesz 😀
  • Poziom 4  
    Zgadza się są to wejścia w układzie TDA.
    Zobacz datesheet.
    Radio oryginał Renault Megane 3.
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    To jeszcze raz przemysł co napisałeś.

W twoim samochodzie grają tylko przednie głośniki a tylne głośniki grają tylko z wejścia aux?

IN 1 i 2 to L i R przód
    IN 3 i 4 to L i R tył

Wiec jak zewrzesz jak pisałeś to dalej będzie to samo tylko bez fadera przód-tył.

Gdzie znalazłeś że wejście aux RCA (te pod klapką przy gnieździe na kawę rozumiem) są podpięte pod IN 3 i 4?
  • Poziom 4  
    Przepraszam, masz rację. Ja zamieszałem.
    Proszę powiedz czy jestem w stanie z tego TDA wyciągnąć RCA aby podpiąć pod wzmacniacz? Tak naprawdę trzeba by wyciągnąć z tych in 1,2,3,4?
    Moje RCA to wejście na telefon MP3 czy inne mobilne urządzenie także odpada.
  • Poziom 35  
    Najprościej możesz zastosować konwerter hi-low i podłączyć pod wyjścia głośnikowe bez rozbebeszania radia.

A jak już chcesz pruć to tu Link masz podobny temat.
  • Poziom 4  
    Tego pierwszego rozwiązania nie chce stosować. Kiedyś miałem i nie byłem zadowolony.
    Widziałem ten temat z linka. Myślałem że coś więcej ogarniemy wspólnie.
  • Poziom 35  
    Podaj konkretny model radia z tabliczki
  • Poziom 4  
    Nr oryginał: 281153266r
    Model: a2c32333000
  • Poziom 35  
    Ciężko znaleźć serwisówke, wiec zostaje rozbebeszyć i wpiąć się w obwód tda lub przelecieć po ścieżkach i znaleźć dogodne miejsce do podłączenia rca.
  • Poziom 4  
    sosarek napisał:
    Jaki masz ten wzmacniacz samochodowy?

Tzn. ten który chce podłączyć ?
  • Poziom 4  
    Prosty wzmacniacz na TDA7385.