Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak mozliwości wywołania menu OSD kamera Dahua Analog HD

20 Maj 2020 21:38 99 5
  • Poziom 9  
    Witam
    posiadam rejestrator IPOX PX-HDR0851H do którego podłączyłem nową kamerę Dahua DH-HAC-HFW1801D-0360B po koncentryku wyświetlany z niej obraz obecnie jest w rozdzielczości 5MPX i jest czarno biały a w nocy obraz jest całkiem czarny. Kamera według specyfikacji producenta wyświetla obraz w 4K. Chciałem ja skonfigurować poprzez menu OSD kamery jednak wywołanie takiego menu nie działa w przypadku tej kamery. W dodatku kamera nie posiada joysticka żeby manualnie przełączać tryby. Czy ktoś miał już taki przypadek, że nie potrafił wywołać menu OSD z poziomu rejestratora?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 9  
    czyli wynika z tego, że powinienem kupić sterownik UTC PFM820. Mój rejestrator obsługuje chyba wszystkie tryby włącznie przez AHD. Wydaje mi się, że jest duża szansa że kupię ten pilot, a menu OSD nadal nie będzie się pojawiać. Trochę już jestem zdezorientowany.
  • Pomocny post
    Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    Przy pomocy UTC PFM820 można zmieniać tylko rodzaj sygnału wyjściowego z kamery. Nie wejdzie się nim w menu kamery.Do tego potrzebny jest rejestrator Dahua lub monitor serwisowy Dahua. Kolega @e-sparks napisał, że mogą być też rejestratory Gise, TVT, lub Vidiline.
  • Poziom 9  
    kurde tylko skąd ja wezmę taki rejestrator.
  • Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    Może wsparcie techniczne dostawcy u którego kupiłeś kamerę będzie mogło Ci pomóc?