Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A4 B8 - Kamera cofania

21 Maj 2020 08:23 102 4
  • Poziom 2  
    Witam to mój pierwszy post i nie wiem czy w dobrym dziale. Kupiłem wideorejestrator w lusterku z kamerą cofania. Kamera cofania miała problem po przełączeniu w trym wsteczny, bo obraz był niestabilny i przełączał się pomiędzy zwykłym, a parkowaniem. Kupiłem filtr przeciwzakłóceniowy i chciałem podłączyć bezpośrednio pod kamerę. Z kamery wychodzą 3 kable czerwony, czarny i biały. Założyłem, że czarny to masa (nie spr) I podłączyłem czerwony pod + (czyli żarówkę wstecznego), czarny pod karoserie, a biały zostawiłem. No i tu jest problem, po tym zabiegu w audi wyskoczył błąd spalonej żarówki i kamera przestała działać. Po odłączeniu żarówka wciąż świeci. Podłączyłem bez filtra jak było na początku no i niestety ciągle nie wykrywa kamery. Jak mogę spr co się stało z kamerą? Jakieś pomiary muszę ją rozebrać? Dodam, że to chinczyk
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 2  
    I co nikt nic nie umie pomóc? Da się spr jakoś ta kamerę czy działa
  • Poziom 31  
    A jak maja pomóc jak nie maja szklanej kuli?.Tu raczej trzeba do wróżki może coś podpowie. Fachowcy na elektrodzie nie wróżą. Muszą być choć podane podstawowe dane.
  • Poziom 2  
    Jacy fachowcy taka odpowiedź. To jakie potrzebujesz dane, żeby nie wróżyć, a odpowiedzieć normalnie.
  • Poziom 31  
    A choćby podstawy jaka kamera firma/model... I co to za filtr