Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Moduł audio BT, para nadajnik-odbiornik

21 Maj 2020 11:42 180 6
  • Poziom 18  

Witam
    Kilka tygodni temu kupiłem sobie na Ali ten dekoder BT co na fotce.
    Podłączyłem go do zestawu głośnikowego 2.1 i bardzo fajnie to śmiga po sparowaniu z telefonem, tabletem czy laptopem.

Chciałbym podłączyć mój zestaw głośnikowy do telewizora bez pomocy kabla audio tylko przez BT.

Pytanie?
    Gdzie mogę dostać moduły audio BT (para lub żeby można było je na stałe ze sobą sparować) odbiornik-nadajnik które by były ze sobą sparowane.
    Żeby po podłączeniu zasilania od razu się widziały i ze sobą działały?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 18  
    Mam również takie dwa zestawy Klik i nie zdają egzaminu.
    Działają super ale tylko i wyłącznie z takimi urządzeniami jak telefon, tablet itp. które je widzą i można je sparować.
    Wzajemnie się nie widzą :cry:

Dokładnie o takie połączenie mi chodzi, oczywiście moduły BT będą miały zasilanie czego nie uwzględniłem na przykładzie :D :D :D

• Poziom 9  
    Moduł na pierwszy zdjeciu pracuje w trybie master, czyli odbiera połączenia.
    Aby moduł działał zarówno jako odbiornik I nadajnik, to musi posiadac dwa kanały, albo połączone dwa moduły nadawczy I odbiorczy sprzężone ze sobą.
    Część modułów można pewnie przekonfigurować programatorem (a'la CSR8645)
  • Poziom 18  
    Do kolegi maciek.mr
    Na początku topica i fotce napisałem że mam to i jest zajefajne.
    A chciałbym to:

Specjalnie teraz zamazałem moduły bo jest to tylko i wyłącznie do wizualizacji poglądowej o co mi chodzi :!:

Czytajmy całe posty od początku i ze zrozumieniem :D
  • Poziom 9  
    To potrzebujesz moduł transmitera, aby podłaćzyć go do tv, taki jak:
    BT transmitter

Z drugiej strony potrzebujesz odbiornik Bluetooth. Pierwszy bedzie szukał urządzenia w zasięgu I bedzie próbował się podłączyć.

Chyba niż innego nie wymyślimy

Osobiście nie testowałem. Ale na pewno oba moduly muszą mieć opcję parowania bez podania klucza (lub klucz domyslny 0000)
  • Poziom 18  
    Też to rozważałem co napisałeś bo kilka dni temu widziałem podobny moduł.
    Wczoraj napisałem do kilku sprzedających opisując moją sprawę i czekam na jakieś info.

Pozdrawiam