Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Corsa C - Uszkodzony ABS, nie podaje płynu na jedno koło

21 Maj 2020 12:35 132 2
  • Poziom 1  
    Cześć,
    wydaje mi się, że jeden z przewodów z pompy nie podaje płynu. Koło się blokuje a auto ściąga w prawo. Nie palą się, żadne kontrolki. Mechanik chce wymienić blok- 800 zł.
    Czy któryś z kolegów spotkał się z podobnym problemem? Można taki blok przeczyścić domowymi sposobami?
    800 zł to trochę dużo- blok pochodzi z demontażu- więc gwarancji nie będzie.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 24  
    NIe ma ci się wydawać tylko trzeba to sprawdzić.Nie wiem co to za blok za 800zł.Tyle to kosztuje nowy a używka max parę stówek.NIe, domowymi sposobami nie przeczyścisz.
  • Poziom 1  
    Cześć, miałem podobny problem w aucie żony. Ponoć to bolączka tych aut. Z tematem walczyłem dwa razy. Najpierw wymiana pompy- działało prawie rok, potem naprawa bloku.
    Pompę kupiłem coś za ok 500-600 zł - plus mechanik. Potem naprawiałem blok we Wrocławiu chyba na ul. Krakowskiej. Po 4 godzinach odebrałem naprawioną część- nie pamiętam nazwy firmy, ale pewnie po ulicy znajdziesz. Za naprawę zapłaciłem 400 zł - problem już nigdy nie wrócił.
    Sam lepiej nie próbuj czyścić- mi mechanik zniszczył tak blok i za pierwszym razem musiałem kupować pompę.