Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

elektroden-schalter - Prośba o rozpoznanie

21 Maj 2020 14:18 483 9
 • Poziom 6  
  Witam
  Przeglądając dawno zapomnianie zakamarki strychu, natknąłęm się na elektroden schalter (wskaźnik elektrodynamiczny?), tak właściwie to prosze o rozpoznanie, i ewentualne wskazanie strony, sklepu czy antykwariatu, który byłby wstanie wycenić taki sprzęt.
  elektroden-schalter - Prośba o rozpoznanie elektroden-schalter - Prośba o rozpoznanie elektroden-schalter - Prośba o rozpoznanie elektroden-schalter - Prośba o rozpoznanie elektroden-schalter - Prośba o rozpoznanie elektroden-schalter - Prośba o rozpoznanie elektroden-schalter - Prośba o rozpoznanie
  Pozdrawiam i spokojnego czwartku :)
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 6  
  Sprawny, pełen asortyment lamp elektronowych ok.100 szt. różnej wielkości, temat teoretycznie do zamknięcią, natomiast prosiłbym o zostawienie na stronie, może taki miłośnik się trafi, ewentualnie ktoś z użytkowników orientuje się czy są określone fora, osoby, zajmujące się takimi tematami?
 • Poziom 6  
  Dzieki Panowie!
  Wstępne rozeznanie skutkowało wieloma ofertami, moim zainteresowaniem w tym kierunku, także sprzęt zachowam, pobadam lampy i w przyszłości dam znać co do ceny i sprawności poszczególnych z nich, jak i samego urządzenia :)
  Na chwile obecną nie chce zakłądać nowego tematu, bo widze zainteresowanie tym wątkiem, także zamieszczam zdjęcia lampy (pomiarowej, sygnalizującej?) znajdującej sie na zdjęciach, po prawej strony urządzenia i zgłaszam się z prośbą o rozpoznanie.
  elektroden-schalter - Prośba o rozpoznanie elektroden-schalter - Prośba o rozpoznanie
  W razie konieczności zamieszczę dokładniejsze zdjęcia, a moderację proszę o ewentualne przemieszczenie tematu do należytego "topicu"
 • Poziom 6  
  e6, chodzi o średnice gwintu?, bo nigdzie w internecie nie moge takiej znaleźć, wszystko powyzej e10.
 • Poziom 37  
  DeepInnerPeace napisał:
  elektroden schalter (wskaźnik elektrodynamiczny?),

  Nie.
  Przełącznik (wybór) elektrod - to funkcja 8 gałek powyżej.