Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wynik testu HD Tune. Czy mam powód do niepokoju? Dysk ST1000DX002-2DV162

21 Maj 2020 17:25 171 6
  • Poziom 3  
    Cześć wszystkim

Chcę was dziś prosić o obejrzenie wyników "Speed Map" mojego dysku i na tej podstawie (oraz innych wyników), postawienie diagnozy. Czy mam powody do niepokoju? Czy powinienem pomyśleć o nowym dysku? Speed Map w moich oczach wygląda niepokojąco, ale dodam, że zupełnie się na tym nie znam i dlatego sięgam po ocenę specjalistów. Serdecznie wszystkich pozdrawiam

Wynik testu HD Tune. Czy mam powód do niepokoju? Dysk ST1000DX002-2DV162 Wynik testu HD Tune. Czy mam powód do niepokoju? Dysk ST1000DX002-2DV162 Wynik testu HD Tune. Czy mam powód do niepokoju? Dysk ST1000DX002-2DV162
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 3  
    Fajnie. Ale czym jest to całe Speed Map? Wiesz może? W internecie piszą różne niepokojące rzeczy na temat kolorowych pól

• Poziom 24  
    Bezużyteczną funkcją HDTune.
    Jak chcesz zrobić miarodajny skan powierzchni, to MHDD.
  • Poziom 42  
    By test był wiarygodny nie powinien być wykonywany na dysku systemowym, gdyż może to powodować, że
    k0za napisał:
    Speed Map w moich oczach wygląda niepokojąco

Ogólnie do testów najlepiej użyć innego oprogramowania np SeaTools, MHDD, Victoria.
  • Poziom 22  
    Ja tylko dodam, że parametry BC i BD zanotowały błędy. Nie uważam, by wskazywały one na uszkodzenie dysku jednak dalszy wzrost tych parametrów byłby już niepokojący.