Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Ipad 4 apple blokada aktywacji

21 Maj 2020 21:27 126 6
 • Poziom 3  
  Witam mam problem z moim tabletem ipad 4 apple otóż moja koleżanka ma tablet w którym zapomniała hasła icloud i nie może się zalogować do swojego konta zaczęła wpisywać błędne hasła i wyświetliło jej blokada aktywacji i teraz nie wiem co zrobić czy dałoby się naprawić to w domowych warunkach kable usb bo bardzo pilnie potrzebuje tabletu i nie może nic zrobić.Bardzobym prosił o jakieś podpowiedzi co zrobić w tej sytuacji bo jestem bezradny.
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Pomocny post

  Poziom 43  
  nokia5110 napisał:
  mam problem z moim tabletem ipad 4 apple otóż moja koleżanka ma tablet

  To w końcu kto ma ten tablet?
  Trzeba było zacząć od https://support.apple.com/pl-pl/HT5787
 • Poziom 3  
  Tablet jest mojej koleżanki ale mówie mój w innym znaczeniu.Próbowałem tego ale nic to nie daje moja koleżanka straciła nawet ten e-mail na który zostało założone konto icloud i teraz jest problem.
 • Poziom 3  
  To jest tablet używany kupiony bez żadnych blokad tylko zapomniała haseł i nie można się zalogować.A ten adres e-mail był powiązany z kontem icloud i teraz jest problem.To nowy tablet nie jest więc nie mamy żadnych faktur.
 • Poziom 39  
  nokia5110 napisał:
  koleżanka straciła nawet ten e-mail na który zostało założone konto icloud


  Najprostsza droga, to odzyskać konto e-mail. W przypadku służbowego konta e-mail (głupota taki podawać dla prywatnych celów, ale ciężko teraz o mądrych ludzi) zwrócić się do byłego pracodawcy; chyba, że podczas pożegnania poleciło mu się uprawiać czynności seksualne z samym sobą.
 • Poziom 3  
  Udało mi się i odzyskałem hasło przez stronę apple.