Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Ipad 4 apple blokada aktywacji

21 Maj 2020 21:27 126 6
  • Poziom 3  
    Witam mam problem z moim tabletem ipad 4 apple otóż moja koleżanka ma tablet w którym zapomniała hasła icloud i nie może się zalogować do swojego konta zaczęła wpisywać błędne hasła i wyświetliło jej blokada aktywacji i teraz nie wiem co zrobić czy dałoby się naprawić to w domowych warunkach kable usb bo bardzo pilnie potrzebuje tabletu i nie może nic zrobić.Bardzobym prosił o jakieś podpowiedzi co zrobić w tej sytuacji bo jestem bezradny.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post

Poziom 43  
    nokia5110 napisał:
    mam problem z moim tabletem ipad 4 apple otóż moja koleżanka ma tablet

To w końcu kto ma ten tablet?
    Trzeba było zacząć od https://support.apple.com/pl-pl/HT5787
  • Poziom 3  
    Tablet jest mojej koleżanki ale mówie mój w innym znaczeniu.Próbowałem tego ale nic to nie daje moja koleżanka straciła nawet ten e-mail na który zostało założone konto icloud i teraz jest problem.
  • Poziom 3  
    To jest tablet używany kupiony bez żadnych blokad tylko zapomniała haseł i nie można się zalogować.A ten adres e-mail był powiązany z kontem icloud i teraz jest problem.To nowy tablet nie jest więc nie mamy żadnych faktur.
  • Poziom 39  
    nokia5110 napisał:
    koleżanka straciła nawet ten e-mail na który zostało założone konto icloud

Najprostsza droga, to odzyskać konto e-mail. W przypadku służbowego konta e-mail (głupota taki podawać dla prywatnych celów, ale ciężko teraz o mądrych ludzi) zwrócić się do byłego pracodawcy; chyba, że podczas pożegnania poleciło mu się uprawiać czynności seksualne z samym sobą.
  • Poziom 3  
    Udało mi się i odzyskałem hasło przez stronę apple.