Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Keeway ry8 brak mocy v max 30 km/h

21 Maj 2020 21:32 108 4
  • Poziom 21  
    Witajcie pacjet skuter ry8 2t.
    Skuter stracił moc a więc wymieniłem komplet cylinder tlok pierścienie membranę myśląc że wszystko wróci do normy.
    Ale tak się nie stało.
    Skuter żeby jakoś jechał musi śruba mieszanki być wkrecona na max

Rozpedza się w miarę szybko ale tylko do 30km/h
    Odkręcenie sruby skladu mieszanki nawet o połowę daje taki efekt że prawie nie da się ruszyć skuter wtedy spada z obrotów ze prawie gasnie.
    Wymienilem Uszczelniacz pod wariatorem bo był mokry ale to nic nie dało
    Lekka poprawa jest gdy zatkam delikatnie dolot filtra powietrza.
    Czy możliwe jest ze rozszczelniła się gdzieś skrzynia korbowa?
    W okół na połączeniu sucho.
    Wydaje mi się że przy nie szczelnośći było by gdzieś mokro.
    Aha gaznik zmieniane już 3 nic nie dało.
    Pozdrawiam.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 17  
    Z tego co widzę to jeszcze zapłonem się nie pobawiłeś.
    Być może tam leży przyczyna .
    W moim NRG się tak stało , że czubek świecy się stopił i była niewłaściwa iskra i też były takie objawy jak u Ciebie.
  • Poziom 21  
    A czy tam jest zapłon regulowany?
    Wątpię w to.

Dodano po 3 [godziny] 9 [minuty]:

Widać że między karterami pod membrana na odcinku od cylindra ku górze nie widac sylikonu a więc mam podejrzenie że go wydmuchało bo skuter jedzie gdy zwezke od filtra powietrza zmniejszę o połowę.
    Wtedy jedzie 60/65 ale rozpedza się fatalnie.
  • Poziom 17  
    Nawet jak nie jest regulowany to może działać nieprawidłowo , moga być gdzies przebicia mogą być gdzieś zwarcia na zwojach cewki albo fajka źle łączy albo świeca do kitu.
    Dopuki zapłonu nie sprawdzisz to moim zdaniem nie ma sensu ponownie silnika rozkręcać.
  • Poziom 39  
    Tak to jest, kiedy w Keewayu wymienisz części na nieoryginalne.
    W skuterach tej firmy blokady konstrukcyjne tkwią w niemal każdej części. Wrażliwe podzespoły to filtr powietrza, gaźnik, cylinder, wydech, zapłon. Skuter ma jeździć 45 km/h. Jeżeli zaczniesz coś grzebać w tej blokowanej konstrukcji, zacznie się dusić i przestanie jeździć.