Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kopiowanie sygnału pilota NICE

21 Maj 2020 22:44 129 1
  • Poziom 11  
    Korzystam z bramy wjazdowej na wspólne podwórze, którą otwieram za pomocą pilota NICE FLOR-S (2 kanałowy). Chciałbym dorobić sobie drugi taki pilot. Sąsiad rozwiązał sprawę w ten sposób, iż kupił drugi pilot a następnie skopiował sygnał z pilota, który dotychczas używał. Wszystko działa jak należy, brama otwiera się i zamyka prawidłowo. Ja zastanawiam się czy zamiast kupować nowy pilot mogę skorzystać, z posiadanych przeze mnie nieużywanych modeli pilotów:
    - BFT MITTO BRCB 2-kanałowy,
    - ELDRIM 2k433 2-kanałowy.
    Czy można je potraktować jako zamienniki dla NICE FLOR-S? Czy będzie to działać?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • specjalista -automatyka bramowa
    NIE BĘDĄ - było o tym wielokrotnie na forum i jest w niebieskich tematach (ogłoszeniach FAQ : "Jak działają piloty radiowe, dlaczego nie każdy pilot będzie działał... " ) na początku działu.
    Musisz do każdego typu pilota zamontować w napędzie osobne zgodne radio.

Zamiennik pilota Flor - 40 zł, oryginał - 50 zł. Zamiennik odbiornika któregoś z w/w systemów - od 90 do 120 zł. Resztę sam skalkuluj w zależności od potrzeb

PS. Gwoli precyzji - sąsiad nie SKOPIOWAŁ pilota, tylko dopisał zdalnie do centralki nowego za pomocą już zapamiętanego.