Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Heco pcd 120 zakup ale uszkodzone

22 Maj 2020 02:10 222 8
  • Poziom 9  
    Witam
    Zastanawiam się nad zakupem takich kolumn
    https://sprzedajemy.pl/kolumny-heco-pcd-120-krakow-2-0010c9-nr61209492
    ale jak napisano są uszkodzone, szukałem w kilku miejscach jakichś danych technicznych w temacie zwrotnic i głośników ale niestety lipa. Czy ktoś może coś wie albo naprzwiał czy posiada takie?
    Pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 14  
    Jeżeli wysokotonowy nie działa - bardzo możliwe jest uszkodzenie cewki na karkasie głośnika.
    W przypadku basowego - może być problem gdzieś na zwrotnicy, ale też na zacisku. Trzeba się spytać sprzedającego.
    Firma całkiem przyzwoita ale kupujesz jednak całkiem uszkodzoną JEDNĄ kolumnę. Pomijam to, że mamy przed sobą zestaw trójdrożny.
    Kupić kłopot to nie sztuka. Wyjść z problemu - ups.
  • Poziom 9  
    Sprzedawca wie tyle co napisał
  • Poziom 26  
    Podobne, nawet bardzo do grundig box 650, 800, a najbardziej do grundig minerva rb 6050 hifi, I tych miałem okazje posłuchać. Niezaprzeczalnie te grundigi to legenda niemieckiego hi fi.
  • Poziom 9  
    Tak ale wszystkie Grundigi które widziałem były 8 ohmowe a ja szukam 4 ohmowych
  • Poziom 43  
    Jak ktoś lubi mono, ja myślałem o takim głośniczku bateryjnym na BT..
  • Poziom 9  
    tremolo :))
    Mi chodziło o normalne kolumny głośnikowe :))
  • Poziom 43  
    To się nie opłaca bujać. Miałem przody przerobić by w głośnikach geometria się bardziej zgadzała myślisz, że znalazłem na to czas. Przejrze i znajde jakieś małe kolumnienki w internecie i je kupie. Tu może być tak, że ktoś to podpiął do jakiegoś Zodiaka ze zwarciem na końcówce i wypalił impuls wysokotonowy a bas się spalił od DC. Potem bujać się z cewkami wysyłaniem zapytań i zrobi Ci się 500 PLN z takiej zabawy.
  • Poziom 9  
    tremolo masz zupełną rację dlatego do tej pory ich nie nabyłem... czasem korci mnie nabyć takie wynalazki dla samej zabawy naprawy ale czasu jednak brak i koszty wzrastają..