Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dekoder NC+ Błędy Zawieszenia

22 Maj 2020 05:38 156 4
  • Poziom 3  
    Witam, mam telewizje na kartę NC+

I zakupiłem poniżej przedstawiony dekoder, dziwi mnie ze jest on odnowiony,dlaczego nie mają nowych dekoderów ?

Z racji tego czasami są problemy i dekoder zaczyna wolno pracować, przy zmianie kanału Albo też się zawiesi. I tak co jakiś czas również jest taka sytuacja ze w ogóle nie reaguje.

Instalacja prosta do anteny satelitarnej bez internetu g
    Moje pytania

Dlaczego nie ma nowych dekoderów z NC+ tylko odnowione.

Co można zrobić z tym by dekoder funkcjonował prawidłowo i się nie zacinał, wymiana jednak bez ryzyka ze znowu Będzie to samo. Dekoder NC+ Błędy Zawieszenia
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Specjalista Sieci, Internet
    kacper1255 napisał:
    Dlaczego nie ma nowych dekoderów z NC+ tylko odnowione.

Bo to popularna polityka w zasadzie wszystkich operatorów usług telekomunikacyjnych - urządzenie powinno przepracować określoną, z reguły znaczną, ilość lat, aby się zamortyzować i zacząć w końcu zarabiać na siebie.
    Z ich punktu widzenia wyrzucenie dobrego urządzenia po zwrocie to czysta strata kasy.

kacper1255 napisał:
    Co można zrobić z tym by dekoder funkcjonował prawidłowo i się nie zacinał, wymiana jednak bez ryzyka ze znowu Będzie to samo.

Kwestia, czy to problem samego dekodera, czy instalacji dostarczającej internet do mieszkania lub rozprowadzającej go po mieszkaniu.

Co to za dostawca internetu / TV i jak DOKŁADNIE wygląda instalacja w mieszkaniu?
  • Poziom 3  
    Nie jest podłączony do internetu, po prostu dekoder zbyt wolno pracuje, nie jest winny internet
  • Poziom 9  
    kacper1255 napisał:
    Nie jest podłączony do internetu, po prostu dekoder zbyt wolno pracuje, nie jest winny internet

Taki jego urok. Następny po wymianie ????. I tyle.
  • Poziom 26  
    Miałem parę lat temu TV z sat nc+ z innym dekoderem i też mi się wieszał. Najpierw przez kilka godzin/dni po naciśnięciu np. przycisku "kanał w górę" przełączył za sekundę lub kilka sekund. I najczęściej gdy czekałem na jakiś ulubiony program przestawał reagować na rozkazy z pilota i przestawał odbierać program. Pomagało wyłączenie z sieci i ponowne włączenie.

Kilka razy reklamowałem. Zmieniali oprogramowanie. Jeśli pomagało to na miesiąc lub dwa.

Facet od reklamacji z uśmiechem powiedział, że one tak mają. A jak chce mieć spokój to lepiej wziąć inny dekoder z dopłatą do abonamentu.

Zmieniłem operatora.

Reklamuj.