Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

podłączenie zewn. źródła i wyświetlacz w Philips RC-388

04 Paź 2005 09:42 1422 9
  • Poziom 20  
    Witam

Mam radyjko jak w tytule i dwa pytania:
    1. Mam z tyłu złączkę ISO do zmieniarki, do której chce podłączyć jakieś zewnętrzne źródło. Podłączam i nic. Jak można to właczyć, żeby grało?? Schemat podłączenia wziałęm z Studio24.prv.
    2. W tym samym radyjku wszystko działa oprócz... wyświetlacza. Wszystkie funkcje są, działają, tylko że nic nie widać na wyświetlaczu. Ma ktoś może instrukcję albo coś??

Pomóżcie koledzy.. :)
  • Poziom 16  
    Witam.
    Nie wiem co chcesz podlaczyc jako te zewnetrzne zrodlo ale jezeli chodzi Ci o jakis zewnetrzny "tor audio" to to bedzie skomplikowane bez zmieniarki.
    A co do drugiego to czy wyswietlacz jest podswietlany. Moze to jest wina tego ze nic na nim nie widac :)
    Pozdrawiam.
  • Poziom 20  
    Simone, w radyjku jest wejście do zmieniarki, gdzie są piny wejść L/R analogowe. polecam poczytac www.studio24.prv.pl . Co do wyświetlacza to podświetlenie działa, nie wyświetla tylko znaczków.
  • Spec od car audio
    Z tego co wiem to akurat ten Philips nie ma trybu INIT - co jest jednoznaczne z brakiem AUX.
  • Poziom 20  
    I nic się nie da zrobić??? Nie będzie grało???
  • Poziom 43  
    Nie będzie, do czasu gdy procesor radia nie dogada się z procesorem zmieniarki i uaktywni to wejście.
    Trzeba dorobić wejście liniowe w inny sposób a że nie znam dokładnie tego modelu to nie powiem Ci jak.

SławeK
  • Poziom 19  
    djlj24 napisał:
    Z tego co wiem to akurat ten Philips nie ma trybu INIT - co jest jednoznaczne z brakiem AUX.

Odgrzewam ten temat ;)
    ten model ma INIT - i mam pytanie którym klawoszem zmienia się wartości np. z ON na OFF bo próbuje różnych i NIC ;(
  • Poziom 20  
    A jak dotarłeś do trybu INIT??
  • Poziom 19  
    Sebastain napisał:
    A jak dotarłeś do trybu INIT??

Naciśnij i przytrzymaj chwilę klawisz "BND" a potem strzałkami lewo/prawo <> chodzisz po Menu
  • Poziom 13  
    Klawiszem BND trzymając ponad 3 sek. wchodzi się na INIT. Strzałkami przechodzi do kolejnych opcji. A opcje zmienia naciskając krótko także BND. Zatwierdza sie wszystkie zmiany naciskając ponownie przez ponad 3 sek klawisz BND