Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Texa PolandTexa Poland
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Program diagonostyczny 2020 - Program diagnostyczny.

22 Maj 2020 08:44 141 6
  • Poziom 7  
    Witam,

Jestem zainteresowany kupnem zestawu diagnostycznego do maszyn rolniczych , wstępnie przejrzałem temat(winTest, Texta). Jakie zestawy wy polecacie ? Czy Macie doświadczenie z oprogramowaniem, które wyżej wymieniłem ? Cena jaką chce przeznaczyć to od 5 -20 tys. zł. Z góry dziękuje za pomoc. :)
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Texa PolandTexa Poland
  • Poziom 13  
    Z legalnych masz tylko JALTEST i TEXA.
  • Texa PolandTexa Poland
  • Poziom 7  
    Rozumiem czyli koszt 15-20 tys. A jak z ich skutecznością ?
  • Poziom 13  
    Texa dobrze sobie radzi z markami włoskim,
    Jaltest troszkę słabszy ale większość marek obsługuje.
    Niestety oba mają ograniczenia do odczytu błędów i parametrów ( choc nie zawsze im to dobrze idzie)
    Ogólnie jak dla mnie urządzenia zbyt drogie do tego co oferują ale nic innego nie kupisz do użytku zawodowego.
    Kiedyś możliwe bylo zaproszenie przedstawiciela na testy i sprawdzenie sobie aktualnej wersji- sam ocenisz jak to działa.
  • Poziom 7  
    Rozumiem, a powiedzmy że chciałbym użyć do użytku niezawodowego, tylko w swoim zakresie itp. co w takim przypadku możesz polecić ?
  • Poziom 13  
    Jest masa chińskich klonów urządzeń fabrycznych ale czy i jak długo one działają tego nie dowiesz się póki nie sprawdzisz.
    Osobiście nie jestem zwolennikiem takiego rozwiązania bo po pierwsze to w zasadzie zawsze jest nielegalne a po drugie często "wysypuje sie" oprogramowanie a wsparcia brak i zostajesz ze śmieciem za gruby hajs.
  • Poziom 34  
    Texa nie tylko odczytuje błędy. Koduje wtryskiwacze, kalibruje skrzynie, podnośnik, miękką oś i wiele wiele innych, a to tylko john deere. Błędy jak najbardziej nieraz głupio tłumaczy, ale po kodzie idzie dojść wszystko. Do maszyn rolniczych texy używam od 4 lat i nie narzekam. Wiadomo że to nie oryginalny tester, ale jak na uniwersalny nie jest zły. Dodatkowo jak coś nie idzie zawsze jest wsparcie techniczne.