Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Stycznik i przekaźnik termiczn - Dobór

22 Maj 2020 15:26 87 3
  • Poziom 3  
    Próbowałem znaleźć w internecie ale po 1h znalazłem tylko to co pod zdjęciem, chciałem dobrać stycznik i termik ale nie wiem za bardzo jak to zrobić. Mógłby ktoś kto się zna wyjaśnić mi to? Dziękuję z góry :)

edit: to pod zdjęciem to termik ale nie wiem czy dobrze to zrobiłem i czy tak to się zapisuje.

Stycznik i przekaźnik termiczn - Dobór
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 33  
    Jestes pewien że chcesz sam termik a nie wyłącznik silnikowy, czym zabezpieczony jest kabel zasilający silnik?
    Musisz szukać aparatu z nastawą 1,6-2,5A (o ile zasilasz silnik z sieci 3f 400V a nie z falownika 1f).
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 3  
    czesiu napisał:
    Jestes pewien że chcesz sam termik a nie wyłącznik silnikowy, czym zabezpieczony jest kabel zasilający silnik?
    Musisz szukać aparatu z nastawą 1,6-2,5A (o ile zasilasz silnik z sieci 3f 400V a nie z falownika 1f).

Znalazłem takie zadanie w książce i chciałbym dobrać tak jak jest napisane w poleceniu, uczę się sam o elektryce i nie wiem jak to dobrze zrobić. Mam dobrać stycznik i przekaźnik termiczny do tego silnika, Napisać typ stycznika który dobrałem i przekaźnik termiczny który użyje do tego.
  • Poziom 33  
    To szukaj przekaznika termicznego na zakres1,6-2,5A i do tego dobierz stycznik najlepiej tej samej firmy, zazwyczaj w karcie katalogowej termika jest napisane z jaką rodziną styczników poleca się go stosować.