Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Urwany JST-PH 2mm 5pin - gdzie kupić?

22 Maj 2020 15:38 177 7
  • Poziom 9  
    Urwał mi się kabelek w chińskim odkurzaczu. Jak w tytule. Znajduje w sklepach online i na allegro te konektory, ale nigdzie nie ma takiego z podwójną żeńską końcówką. Nie jestem jakimś wyjadaczem, więc sobie tego nie polutuje ani nie zacisne. Wie ktoś gdzie mogę kupić taki konektor gotowy?
    Urwany JST-PH 2mm 5pin - gdzie kupić?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    WItam,
    z gotowym to bedzie problem bo zapewne jest na wymiar, szukaj.
    Nie trzebabyc wyjadaczem, odrobina zdolnosci manualnych i cierpliwosc.
    A naprawa jest trywialna,mozesz kupic metalowa koncowka i zacisnac albo zlutowac urwany kabelek z oryginalna koncowka.
    Rozebranie jest bardzo proste, na twoim zdjeciu na koncowce nie urwanej widzisz jakby plastikowy grzebien a pod nim blaszki, podwazajac jeden z tych grzebieni wysuniesz metalowa zlaczke, teraz delikatnie dolutuj od gory, nie z boku bo nie zmiesci sie spowrotem, lub zacisnij nawet cazkami nowy zacisk, wsuwasz do grzebieni ai gotowe.
    Pozdrawiam
  • Poziom 43  
    A ten nie jest akurat identyczny? Przynajmniej ta strona z urwanym kabelkiem?
    lub ten.
    Rozstaw to 1,25 lub 2,54 mm.
  • Poziom 9  
    DiZMar napisał:
    A ten nie jest akurat identyczny? Przynajmniej ta strona z urwanym kabelkiem?
    lub ten.
    Rozstaw to 1,25 lub 2,54 mm.

Ja niestety potrzebuje 2mm
  • Poziom 43  
    Śmietana napisał:
    ...

Nie spotkałem się z rozmiarem 2 mm. Przynajmniej nie ma w sprzedaży. Są 1,25 i 2,54 mm.
    Jak to mierzyłeś? Rozmiar podawany jest między środkami pinów. Najlepiej zmierzyć między środkami skrajnych i podzielić na 4.
  • Poziom 9  
    DiZMar napisał:
    Śmietana napisał:
    ...

Nie spotkałem się z rozmiarem 2 mm. Przynajmniej nie ma w sprzedaży. Są 1,25 i 2,54 mm.
    Jak to mierzyłeś? Rozmiar podawany jest między środkami pinów. Najlepiej zmierzyć między środkami skrajnych i podzielić na 4.

https://en.wikipedia.org/wiki/JST_connector
    http://www.jst-mfg.com/product/detail_e.php?series=199
  • Poziom 43  
    Rzeczywiście występują 2 mm do dostania tutaj.
  • Poziom 9  
    DiZMar napisał:
    Rzeczywiście występują 2 mm do dostania tutaj.

Śmietana napisał:
    Znajduje w sklepach online i na allegro te konektory, ale nigdzie nie ma takiego z podwójną żeńską końcówką