Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Bosch WFA 2070 - Złamał się zatrzask drzwiczek pralki i nie wiem czy da s

22 Maj 2020 18:27 123 8
  • Poziom 2  
    Złamał się zatrzask drzwiczek pralki Bosch WFA 2070 i nie da rady ich zamknąć. Ogólnie odkręcilam całe drzwiczki, ale nie wiem co dalej, bo nie mogę wyjąć tej starej, złamanej klamki. Czy ktoś zna na to metodę czy pralka jest do wyrzucenia?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 39  
    Czyli odłamek został w przedniej ściance pralki tak?
    Jeżeli tak to proszę zdjąć opaskę, zsunąć fartuch i odkręcić blokadę drzwi czyli 2 wkręty.
    Może ten film pomoże jak zdjąć i zamontować fartuch: https://youtu.be/CoSj8M-8tUY
    To świetna pralka a części są jeszcze dostępne więc wyrzucić ją to błąd.
    Proszę dołączyć zdjęcia uszkodzonych części to pomogę znaleźć.
  • Poziom 2  
    Zatrzask został razem z klamką, ta jego odłamana część gdzieś zniknęła. Odkręcecilam już wszystkie śruby, ale nie chcą się oddzielić te dwie części pomiędzy którymi jest szkło
  • Poziom 39  
    Proszę o zdjęcia przedstawiające problem.
  • Poziom 2  
    Niestety po wielu próbach dochodzę do wniosku, że ktoś tu już majstrował i skleił oba pierścienie drzwiczek. Ogólnie udało mi się znaleźć pierścień wewnętrzny. Ale to chyba nie wystarczy, a nigdzie nie mogę znaleźć pierścienia zewnętrznego. Ktoś wie gdzie szukać?
  • Poziom 29  
    Kup kompletne używane drzwiczki na znanych portalach ( OLX< ALLEDROGO).
  • Poziom 39  
    Dokładnie kolego @wiesiekmisiek, drzwi do WFB dostępne od ręki.