Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ceratka taśma nasycona poliestrowa TPK ZN-88/MP-TS-1224

22 Maj 2020 22:24 129 2
  • Poziom 9  
    Witam. Poszukuję pilnie - ceratka taśma poliestrowa TPK ZN-88/MP-TS-1224. Grubość to 0,15 mm Potrzebuję do nawinięcia izolacji na drut w uzwojeniu wtórnym. Drut gruby, stopiła się gdzieś izolacja. Chętnie bym kupił ponieważ nigdzie indziej nie mogę jej znaleźć. Dzwoniłem po hurtowniach i dowiedziałem się że była dawno temu dostępna i produkowana w zakładach w Gliwicach. Może ktoś z Was używa innej podobnej o podobnych właściwościach? Może ktoś odsprzeda rolkę? Wiem, że mógłbym naginać nowy drut, ale podroży to znacznie naprawę. Mam zdjęcia kawałka tej taśmy i może ktoś zna jakiś namiar na ten produkt? W allegro archiwum jest takie ogłoszenie z 2019 r, ale już nie aktualne a sprzedający ma inne oferty i nie odpowiada na mejla. Proszę Was o każdy namiar - sprawdzę, spróbuje zadzwonić, napisać. Chyba że macie namiar na coś bardzo podobnego o podobnych parametrach. Proszę również o takie info. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 20  
    Zajrzyj na stronę IZO-ERG z Gliwic i popatrz na taśmy mikowe Epoksterm, powinieneś nimi spokojnie zastąpić TpK.
  • Poziom 9  
    Tob53 badzo, bardzo dziękuję za odpowiedź i nazwę zamiennika. Jutro zadzwonię do izo-erg i zamówię zamiennik. Temat do zamknięcia. Jeszcze raz wielkie dzięki dla tob53 !!!