Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czujnik temperatury seicento 900

23 Maj 2020 16:09 168 5
  • Poziom 14  
    Witam, mam mały problem, ponieważ już po odpaleniu auta zapala się na desce kontrolka temperatury. Miałem czujnik w głowicy o oznaczeniu A390. Teraz zmieniłem czujnik na Calorstat Lote 16F WS2509 i to samo. Czy kupiłem dobry czujnik( do kontrolki czy do wskazówki)?

Dodano po 11 [minuty]:

Okazało się że nowy czujnik ma 4kohm po zmierzeniu na zimnym silniku. Skąd idzie sygnał do kontrolki, z tego czujnika czy z komputera? Czy oba czujniki mają ten sam gwint, czy pod czujnik jest jakaś uszczelka?

Dodano po 36 [minuty]:

Dorwałem zegary z poloneza caro, czy zegar temperatury będzie działał z tym czujnikiem?

Dodano po 3 [godziny] 38 [minuty]:

Jak podłaczyć ten wskaźnik +12V to wiadomo, a gdzie sygnał i po co az 3 piny?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Czujnik temperatury na kontrolkę jest z jednym przewodem.
  • Pomocny post
    Moderator Samochody
    Czujnik do wskaźnika tez ma jedną wsuwkę, różnica polega na tym, ze jeden to bimetal, a drugi termistor NTC
  • Poziom 14  
    Ten wskaźnik z poloneza podejdzie do mojego nowego czujnika? Zrobiłem juz sobie ładną obudowe na zegar
  • Pomocny post
    Moderator Samochody
    Jakby przekłamywał, to najwyżej dokupisz sobie i wkręcisz czujnik z poloneza, ma ten sam gwint
  • Poziom 14  
    Jak oceniacie tą konstrukcje, tylko niestety obudowa świeci( zakretka po spreju)
    Czujnik temperatury seicento 900 Czujnik temperatury seicento 900