Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy ten zasilacz będzie pasował?

23 Maj 2020 17:26 132 7
  • Poziom 3  
    Czy ten zasilacz Modecom Feel III ATX 400 będzie pasował do Intel i3 4130 gtx 750ti i płycie głównej Asus H18I-Plus?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.

• Poziom 43  
  • Poziom 3  
    Nie wiem ile dokładnie działa bo kupowałem to od kogoś ale narazie działa bo od miesiąca jest podłączony do mojego 2 komputera Gtx 750 OC intel Core 2 duo Q8400 z płytą pentagram 2a73h to mogę to normalnie podłączyć i raczej się nic nie stanie?

Dodano po 4 [minuty]:

I mam jeszcze jedno pytanko czy taka przejsciowka z kabla p1 z 20pin na 24 pon będzie normalnie funkcjonowała bo mam jeszcze taki zasilacz fsp500-60apn ale właśnie mam w płycie głównej 24pin A ten kabel ma 20pin i czy jak kupię taka przejsciowka to nie będzie żadnych problemów?
  • Poziom 37  
    Skoro
    Kuba21042 napisał:
    od miesiąca jest podłączony do mojego 2 komputera Gtx 750 OC intel Core 2 duo Q8400 z płytą pentagram 2a73h

i działa bez problemu to i z tym
    Kuba21042 napisał:
    Intel i3 4130 gtx 750ti i płycie głównej Asus H18I-Plus?

sobie bez problemu poradzi chociażby nawet z powodu niższego poboru energii przez procesor.

Kuba21042 napisał:
    I mam jeszcze jedno pytanko czy taka przejsciowka z kabla p1 z 20pin na 24 pon będzie normalnie funkcjonowała

Jaka przejściówka? Z tego co pamiętam to Feel III ma 20+4pin i to normalnie pasuje do każdej płyty.
  • Poziom 3  
    Tak feel ma 24pin ale ten drugi zasilacz ma tylko 20 o taka przejsciowka/adapter mi chodzi Czy ten zasilacz będzie pasował?
  • Poziom 37  
    Nie musisz tego kupować. Na 20 pinach też będzie działać, bez tych 4.
  • Poziom 3  
    Napewno nic się nie stanie jak podłącza tylko te 20pin?
  • Poziom 9  
    Wszystko będzie dobrze.