Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Odczyt kodu do radia Grundig F199 CD (28171066) z pliku bin

23 Maj 2020 21:25 243 10
  • Poziom 9  
    Witam

Czy ktoś z forumowiczów był by w stanie pomóc w odczytaniu kodu do radia Grundig. Załączony plik bin.

Z góry dziękuję za pomoc
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    Sprawdź 2551.
  • Poziom 9  
    DKAG Dzięki za pomoc. Teraz tylko muszę dojść do tego, dla czego wyświetla mi na ekranie error 03. Po wlutowaniu pamięci taki psikus :). Dam znać jak to ogarnę. Jeszcze raz dzięki.
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    W grundigach error 03 to uszkodzenie zawartości eeprom.
  • Poziom 9  
    Emik, Czyli rozumiem, że czeka mnie poszukiwanie nowego wsadu i ewentualnie zakup nowej pamięci eeprom ?
  • Poziom 27  
    Przed odczytaniem pamięci radio zachowywało się normalnie? Doprecyzuj o jakiego grundiga chodzi, w celu sprawdzenia zawartości pamięci.
  • Poziom 9  
    Radio po podłączeniu do samochodu prosiło o kod, ale "działało". Po odczycie pamięci w samochodzie pokazuje Error 03, a jak próbuję podłączyć na stole to zero odzewu (wcześniej bez problemu podłączałem na stole). Widać tylko jak ekran próbuje się włączyć, ale zaraz gaśnie. radio pochodzi z Fiata Punto 2007 model F199 CD. Radio obecnie w drodze do magika, który jak znajdzie chwilę czasu to spróbuje zobaczyć co namieszałem. w między czasie kupiłem drugie radio ( i tu pewnie będę prosił o pomoc w odczytaniu pliku bin) w razie jak by pierwsze było nienaprawialne.

Dzięki za pomoc i chyba można temat już zamykać
    jeszcze raz dzieki
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    ns2 napisał:
    w razie jak by pierwsze było nienaprawialne.
    Twoje jest naprawialne w prosty sposób, poprzez podmianę zawartości eeprom z innego egzemplarza. Jest na forum tego duzo.
  • Poziom 26  
    A nikt nie wpadł na pomysł, że być może pamięć jest źle wlutowana.
  • Poziom 9  
    rybeh, zanim wylutowałem to zrobiłem zdjęcie bo już raz się przejechałem na źle wlutowanym elemencie :).
    Emik, zamówiłem drugie takie samo, i spróbuję to ogarnąć ja odzyskam pierwsze ( o ile nie będzie naprawione).

Dzięki