Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Brak możliwości otworzenia zdjęcia po kopiowaniu

23 May 2020 21:26 564 14
 • Level 3  
  Cześć, skopiowałem zdjęcia ze swojego telefonu, telefon przywróciłem do ustawień fabrycznych odesłałem do serwisu. Dziś chciałem posegregować zdjęcia a one się nie otwierają. W folderach pobrane/screen shot zdjęcia się otwierają w folderze Camera niestety nie. Nie wiem co mogło się stać, sprawdzając rozmiar zdjęcia pokazuje średni 20GB, co jest nierealne ponieważ pojemność mojego dysku to 128GB. Spakowałem jedno zdjęcie i rozmiar stanowczo zmalał. Czy możecie podpowiedzieć co zrobić aby odzyskać te zdjęcia, nadmienię że jestem kompletnym laikiem który poza czytaniem internetów oraz posługiwaniem się Excel, Word, jestem totalną ciemną masą w sprawach IT.
 • Level 18  
  Po skopiowaniu, przed formatem i oddaniem gdziekolwiek należy sprawdzić i się upewnić czy kopia się udała, czy dobrze się wszystko otwiera.. Na początek napisz jak/czym to kopiowałeś ?
 • Level 3  
  Niestety nie sprawdziłem tego zaraz po kopiowaniu, gdybym tego dokonał zapewne nie potrzebował bym pomocy. Najzwyczajniej przy użyciu ctrl + C.
 • Level 18  
  Ten rozmiar 20GB to prędzej rozmiar całego folderu ze zdjęciami. Może zrób jakieś screeny i pokaż jak to wygląda tam
 • Level 3  
  Brak możliwości otworzenia zdjęcia po kopiowaniu Brak możliwości otworzenia zdjęcia po kopiowaniu Załączyłem dwa dwa zdjęcia klikając w ustawienia foldera w którym są zdjęcia oraz pojedyncze zdjęcie.
 • Level 3  
  Oki, proszę

  Brak możliwości otworzenia zdjęcia po kopiowaniu
 • Level 18  
  Ok, to tak jak wyżej dopisałem.
 • Level 3  
  Miałbyś inny pomysł ponieważ zgodnie z instrukcją przez Ciebie zamieszczoną nie mogę odznaczyć kompresja danych na pojedynczym zdjęciu, próbowałem dla całego folderu jednak za każdym razem wyskakuje komunikat brak miejsca na dysku ponieważ ten folder waży 3.2TB

  Dodano po 28 [minuty]:

  Dodatkowo zapomniałem dopisać ze te strzałki wyświetlały mi się przy wszystkich zdjęciach i postępowałem zgodnie z instrukcją dla całego dysku, w trakcie tego procesu wyskakuje błąd dotyczący rozmiaru zdjęcia ale tylko dla tych kopiowanych zdjęć o których pisałem wyżej i brak jest możliwości odznaczenia kwadracika kompresji, dla wszystkich pozostałych niebieskie strzałki zniknęły.
 • Level 3  
  Hym niestety nie bardzo wiem co to jest HEX oraz w jaki sposób to mogę sprawdzić.

  Dodano po 12 [minuty]:

  Pobrałem jakiś program i wrzuciłem zdjęcie, ale nie wiem czy to o to chodzi i czy na podstawie takiego scren. Mi to kompletnie nic nie mówi Brak możliwości otworzenia zdjęcia po kopiowaniu
 • Level 42  
  kazio56 wrote:
  Mi to kompletnie nic nie mówi

  Jeśli są same zera (lub FF) do końca to niczego się nie da z takiego pliku odzyskać.
 • Level 3  
  Jest cos takiego, jednak 90% tych wierszy to same zera a około 10% od samego dołu coś takiego Brak możliwości otworzenia zdjęcia po kopiowaniu

 • HDD and data recovery specialist
  To już wiemy, dlaczego te pliki się tak łatwo kompresują. Tych zdjęć tam nie ma.
 • Level 24  
  kazio56 wrote:
  Jest cos takiego, jednak 90% tych wierszy to same zera a około 10% od samego dołu coś takiego


  JPGi powinny zaczynać się od takich wartości hex "FF D8 FF" - sprawdź czy gdzieś w pliku je znajdziesz. Ew. spakuj jedno zdjęcie i wrzuć tutaj.