Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermopastyTermopasty
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

[Rozwi您ano] LONGJIA LJ50QT-K zgasla i nie mam pojecia jak naprawic

23 Maj 2020 23:23 210 5
  • Poziom 3  
    Wiec tak...
    Odpalila normalnie, na skrzy穎waniu zgasla.
    Wymienilam swiece bo zalana, zmienilam gaznik, Zapalila z kopa, dojecha豉m do domu. Rano w ogole nie chciala zapalic. Zmienilam kranik paliwa na inny tez taki uzywany. Wyczyscilam filtr, nowe rurki tzn przewody paliwowe. Ci郾ienie- kompresja mierzy mi sasiad i mowil ze jest ok.
    Dzis caly dzien z nia walczylam, znow zalewa swiece. Jak wlalam troche paliwa do gaznika zapalila na 3sek i zgasla.
    Jakis pomysl??
    Czy bez mechanika nic?? Blagam pomocy brakuje mi pomyslow.
    LONGJIA LJ50QT-K zgasla i nie mam pojecia jak naprawic
  • TermopastyTermopasty
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    Tw鎩 opis sugeruje uszkodzenie podci郾ieniowego kranika, wymie na sprawny.3
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 3  
    Ok jutro podjade kupi, wymieni i napisze. Mam nadzieje ze to to, bo juz niemam sily do tego skutera. Dziekuje
  • Poziom 39  
    Potrzebne by這 to prywatne zdj璚ie?
    Te skutery m璚zy這 kilka powtarzaj帷ych si problem闚. Metalowy ekran z fajki 鈍iecy zap這nowej nale篡 zdj望 (wyst瘼owanie przebi), lub wymieni fajk na markow. Cz瘰to pojawiaj si przebicia na czujniku stopki bocznej oraz wy陰cznika zap這nu na kierownicy (akurat w Kingwayu go nie ma), skutkuj帷e brakiem iskry. Katalizator wypala wydech wewn徠rz i zatyka si we軟 wyt逝miaj帷 (Wilmat p騧niej sprzedawa t逝miki bez katalizatora, szkoda zabawy w ci璚ie i spawanie t逝mika), w wydechach typu sport problem ten nie wyst瘼owa. W篹yk podaj帷y olej z dozownika do ga幡ika po kilku latach kruszeje, trzeba uwa瘸 gdy grozi zatarciem silnika. No i nieszcz瘰ny zaw鏎 powietrza wt鏎nego przy kolanku wydechu, kt鏎y notorycznie si uszkadza i silnik si d豉wi swoimi w豉snymi spalinami cofaj帷ymi sido filtra powietrza.
    Fabryczny ga幡ik TeiKei jest dobrej jako軼i i nie warto zamienia go na now podr鏏 Mikuni. Natomiast chi雟kie kraniki paliwa zazwyczaj uszkadzaj si w ten spos鏏, 瞠 si nie zamykaj.
    Skoro zalewa 鈍iec, problem mo瞠 tkwi w uk豉dzie zap這nowym. Jak wspomnia貫m przebicie na fajce, lub s豉ba energia iskry (za kr鏒ka iskra z samego przewodu WN). Za鈍ie oczkami do ojca/ch這paka/m篹a/kolegi, mo瞠 pomog.
  • Poziom 3  
    Dziekuje za wyczerpujaco odpowiedz, ale komentarza na temat zdj璚ia nie rozumiem. Zreszta niewazne.
  • Poziom 3  
    Stoi u mechanika. Spuchl tlok.