Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] OPTICUM HD 9600 - Wgranie fabrycznego softu

pablosek842 24 May 2020 17:23 756 3
    pablosek842
    Level 3  
    Witam serdecznie mam pytanie Panowie odnośnie kabla jaki mam zakupić do połączenia się z laptopem żeby wgrać soft do dekodera OPTICUM HD 9600 PRIMA ,Laptop jaki posiadam to lenovo G510. Czy da radę jakoś się połączyć.Wgrałem zły soft i mam na wyświetlaczu napis BOOT.Jeśli macie Panowie jakieś rozwiązanie mojego problemu o ile istnieje proszę o pomoc w temacie.Zapomniałem dodać wgrywałem soft przez usb za pomocą pendriv-a

Dodano po 5 [godziny] 20 [minuty]:

pablosek842 wrote:
    Witam serdecznie mam pytanie Panowie odnośnie kabla jaki mam zakupić do połączenia się z laptopem żeby wgrać soft do dekodera OPTICUM HD 9600 PRIMA ,Laptop jaki posiadam to lenovo G510. Czy da radę jakoś się połączyć.Wgrałem zły soft i mam na wyświetlaczu napis BOOT.Jeśli macie Panowie jakieś rozwiązanie mojego problemu o ile istnieje proszę o pomoc w temacie.Zapomniałem dodać wgrywałem soft przez usb za pomocą pendriv-a

Czyli tylko przez kabel rs232 null modem da radę to zrobić?Szukać starego pc z tym wejściem i kupić odpowiedni kabel tzn w/w?

Takim kablem się połączę z moim laptopem?
    pablosek842
    Level 3  
    Pomożecie Panowie czy nie ma ratunku dla tego dekodera już?Nie wiem co robić czy szukać rozwiązania czy już się nie da sytuacji naprawić?Chciałem dobrze ale wyszło inaczej i dlatego pisze tutaj bo Panowie siedzą w tym i się znają i wiedza co się da a co nie przynajmniej tak mi się wydaje .Więc proszę o jakieś wskazówki co kupić albo czy szukać komputera z wejściem rs czy może dekoder do kosza?
    pablosek842
    Level 3  
    Tematu nie rozwiązałem. Nie wiem czym to spowodowane ale chyba padło coś w dekoderze albo na innym systemie trzeba tą operacje zrobić .Na obecnym systemie tj 10 dekoder nie chce wstać bo urywa próbę wgrania soft-u w którymś momencie