Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ElwronSklep Elwron
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Laptop Macbook A1286 Apple Pro i7 4/8 8GB 250 SSD

Brivido 24 Maj 2020 13:13 339 0
    Brivido

Poziom 32  
    Bez baterii - jest uszkodzona.

Sprzedam Macbooka A1286 Early 2011

Kupiony jako goły, dołączyłem dysk, przelotkę, baterie, RAM i tak używałem długi czas. Wersja z procesorem 4-rdzeniowym I7-2635QM Sandy Bridge i kartą graficzną Radeon HD 6490M. Wersja w dalszym ciągu wydajna. Nie wiem czy grafika była naprawiana, ale działa bardzo dobrze, bez artefaktów i innych błędów. W środku 8GB DDR Ramu w jednej kości i dysk SSD Samsung 840 Pro 256GB, do tego dokładam koszyk na dysk w miejsce napędu i nagrywarkę DVD. Zasilacz oryginalny, był trochę nieudolnie otwierany by naprawić niełączący przewód (przycięty 10 cm i przylutowany), Widać na głównym zdjęciu, ogólnie działa, spełnia swoją rolę. Do niego jest wtyczka 2 pinowa, trzeba by było dokupić najlepiej taką z bolcem, i krótka wtyczka.

Dokładam też oryginalną baterię, nie działa, spuchnięta już. Niestety 2 jakie testowałem kupione nowe z Green Cell, o ile działały ok, trzymały dobrze, to niestety po dłuższym nieużywaniu się rozładowywały tak, że się blokowały i już nie były zdatne do użytku. Kiedyś jeszcze firma we Wrocławiu regenerowały oryginalne, ale teraz chyba już nie. Nie będę już szukał i testował chińskich baterii (chyba, że ktoś zna jakąś dobrą?)

Bez baterii system macOS działa wolno. Zainstalowany dowolny Windows już jest ok i działa z pełną prędkością. Na dysku zostawiam oryginalny system High Sierra 10.13, zresetowany do ustawień domyślnych.

Z ciekawostek jeszcze to wersja z matrycą matową i wyższą rozdzielczością niż inne. Bardzo fajne są macowe touchpady :)

Z minusów to ma rysy, jakieś 2 obicia, w tym jedno na rogu wgięcie, które było prostowane tak by dało się przykręcić dolną klapę. Jedna długa śrubka od tej klapy nie trzyma się, nie wiem jak to powinno być.

Naprawdę szkoda sprzedawać, ale niestety nie mam już cierpliwości do baterii.

Wszystko co na zdjęciach, działające i sprawne (prócz baterii) na licytacji od 1zł bez ceny minimalnej - czyli można kupić tanio ;)

Reasumując:
    Macbook A1286 Early 2011, i7-2635QM 4 rdzenie 8 wątków, Grafika zintegrowana Intel HD3000 + Radeon HD 6490M, 8GB RAM w jednej kości, dysk SSD Samsung 840 Pro 256GB, dodatkowy dysk z kieszenią zamiast napędu WD Blue 250GB, Matryca matowa 15" 1650x1050, oryginalna bateria uszkodzona.

Możliwość wystawienia faktury bez Vat za +10% wartości.

Cena 1500zł - Jest licytacja na allegro lokalnie od 1zł

Kontakt PW lub na allegro (link w stopce)

Chętnie kupię pewną i działającą baterię do niego, lub oddam do regeneracji oryginał.
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • Sklep ElwronSklep Elwron