Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Laboratoria na studia, oscyloskop, analiza GRR, pomiary metodą pośrednią.

Student1998 26 May 2020 08:34 288 1
Testo
    Student1998
    Level 1  
    Witam,

Mam następujący problem, otóż jestem studentem, który jest słaby z metrologii a w niedługim czasie muszę wykonać 3 sprawozdania dotyczące: oscyloskopu, pomiarów rezystancji, pomiaru wielkości nie elektrycznych oraz analizy GRR zakładam, że dla osoby obeznanej z tematem będzie to dziecinnie proste jednak dla mnie to czarna magia. Ze względu na to, że była kwarantanna sami nie robiliśmy pomiarów tylko dostaliśmy zdjęcia przyrządów z już wykonanymi pomiarami. Potrzebuje osoby (oczywiście za pieniądze), która poprowadzi mnie w wypełnianiu sprawozdania i na spokojnie sprawę wytłumaczy. Jeżeli ktoś się zdecyduje dostanie ode mnie wszystkie materiały które dostałem także ja, ale to już na priv. Jeżeli ktoś ma ochotę pomóc niech wpisze w komentarz coś dzięki czemu będę o tym wiedział.

Pozdrawiam wszystkich.
  • Testo
    ^ToM^
    Level 40  
    W sieci znajdziesz dziesiątki jak nie setki gotowych sprawozdań i opisów metod jak to zrobić. Nie wiem czy sprawdzałaś na youtube? Tam zapewne są tacy co on-line prezentują jak wykonać takie laboratoria od A do Z. Zrób samodzielnie, bo tylko wtedy zrozumiesz i się nauczysz a przecież w dalszym toku studiów laboratoria będą na okrągło. :)