Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] SPRZEDAM : LAMPY ELEKTRONOWE + miernik lamp elektronowych (niemiecki)

DeepInnerPeace 26 May 2020 18:17 447 0
    DeepInnerPeace
    Level 6  
    Witam
    Mam do sprzedania lampy elektronowe:
    EABC-80-2szt. nowe
    E88CC gold pin-nowe
    PCL-86 ok.10 szt, część nowa, cześć używana

Reszty nie liczyłem, w razie zainteresowania sprawdze :)
    DY- 36,86
    EBF-89
    ECC-81,82,83,85
    ECH-81,84
    ECL-80,82,84
    EF-80,95,184
    EL-81, 83,84,95
    EY-89

PCC-84, 85
    PCF- 82,801,802
    PCL- 82,84,805
    PL-36, 200, 500
    UDO 92
    MT6-przekaźnik

Sprawny Miernik lamp elektronowych z lat 50, produkowany w niemczech: Röhrenprüf- und Meßgerät KK51 + instrukcja w języku polskim + karty lamp, ok 50 zapisanych, kilka pustych
    Zaznaczam że jest to przedmiot unikatowy (ANTYK) w stanie dobrym

Oferty, proszę aby składały osoby faktycznie zainteresowane, bądź kolekcjonerzy

Specyfikacja modelu

[Sprzedam] SPRZEDAM : LAMPY ELEKTRONOWE + miernik lamp elektronowych (niemiecki) [Sprzedam] SPRZEDAM : LAMPY ELEKTRONOWE + miernik lamp elektronowych (niemiecki) [Sprzedam] SPRZEDAM : LAMPY ELEKTRONOWE + miernik lamp elektronowych (niemiecki) [Sprzedam] SPRZEDAM : LAMPY ELEKTRONOWE + miernik lamp elektronowych (niemiecki) [Sprzedam] SPRZEDAM : LAMPY ELEKTRONOWE + miernik lamp elektronowych (niemiecki) [Sprzedam] SPRZEDAM : LAMPY ELEKTRONOWE + miernik lamp elektronowych (niemiecki) [Sprzedam] SPRZEDAM : LAMPY ELEKTRONOWE + miernik lamp elektronowych (niemiecki) [Sprzedam] SPRZEDAM : LAMPY ELEKTRONOWE + miernik lamp elektronowych (niemiecki) [Sprzedam] SPRZEDAM : LAMPY ELEKTRONOWE + miernik lamp elektronowych (niemiecki) [Sprzedam] SPRZEDAM : LAMPY ELEKTRONOWE + miernik lamp elektronowych (niemiecki)

Tester wyczyściłem z kurzu i pajęczyn, więc jego obecny wygląd może nieco odbiegać od stanu zaprezentowanego na zdjęciach

Większość lamp pochodzi z polskich zakładów z lat 70, czeskich (TESLA), druga część jest radziecka ;)

Ceny do uzgodnienia, odbiór w okolicach Warszawy, ewentualna wysyłka bez gwarancji odebrania produktu w całości *
    *-dotyczy wyłącznie lamp

Uwzględniam również prośbę o zdjęcia poglądowe produktów, przeze mnie oferowanych
    Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).