Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Słuchawka bluetooth do słuchania muzyki lub jakieś słuchawki bezprzewodowe

McLlovin 30 May 2020 14:38 687 1
    McLlovin
    Level 4  
    Mój telefon lg k9, bluetooth wersja 4.2
    https://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/k9/

W skrócie potrzebuje:
    Pojedynczej słuchawki bluetooth, która będzie działać ok 4 godzin. Nie wiem czy takie do rozmów nadadzą się do słuchania muzyki, więc proszę o radę. Ewentualnie może być para słuchawek bezprzewodowych, ale tylko jeśli jest możliwość korzystania tylko z jednej. Nie zależy mi na super jakość tej muzyki, obecnie używam pojedynczej słuchawki z zestawu ps4, jakość mi odpowiada, ale szukam połączenia bezprzewodowego. Sprzęt będzie używany tylko kilkanaście dni w roku, więc nie musi być super żywotny.

Zdecydowanie stawiam więc niską cenę przed jakością dźwięku, jakością wykonania i znanymi markami. Jedyna cecha dla której mogę sięgnąć głębiej do kieszeni to jakość połączenia, nie chce by mi się dźwięk rwał.

Jak ktoś ma czas to może poczytać dlaczego takie rozwiązanie mi potrzebne:
    Dużo wędruję i lubię sobie posłuchać muzyki. Standardowe słuchawki odpadają z dwóch powodów.
    Po pierwsze oczywista oczywistość czyli plątający się kabel, po drugie zwykle używam tylko jednej słuchawki gdyż bywa że poruszam się jakimiś drogami na uboczu i muszę mieć jedno ucho wolne by słyszeć czy jakieś auto nie nadjeżdża, raz prawie wypadek zaliczyłem.

Dodano po 11 [minuty]:

https://allegro.pl/oferta/sluchawka-bezprzewodowa-bluetooth-do-smartfonow-8752577731

Słuchawka, którą znalazłem tak na szybko, ale kompletnie się nie znam więc nie wiem czy się nada. Niby 12h pracy, niby wszystko ok, ale prośba doradźcie eksperci :(
    Wolt12
    Level 6  
    Polecam słuchawki Xiaomi Redmi AirDots, są bezprzewodowe, w razie potrzeby można korzystać tylko z 1 słuchawki, ponieważ każda słuchawka jest wyposażona w mikrofon. Słuchawki mają dobrą baterię, dlatego spokojnie wytrzymają ze 4h. Są małe, poręczne i co najważniejsze, cenowo również przystępne.