Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

OPPEL - Odczyt CAR PASS ze wsadu CD30 oraz BID

CAR pass 02 Jun 2020 08:13 933 3
    CAR pass
    Level 19  
    Witam
    Potrzebuję sprawdzić czy BID i CD30 mają ten zam kod.
    Radio odczytałem 9848. Nie wiem czy w BID jest swap byte czy jawny.
    Przypadek taki że zakupione radio Astra H podłączyłem przed wylogowaniem i na wyświetlaczu "Display Save". Przelutowałem eeprom 95640 ze swojego radia do tego i radio gra lecz na wyświetlaczu dalej "Display Save". przy próbie wylogowania i ponownego zalogowania kodem 4898 wyświetlacz odżywa ale do pierwszego wyłączenia i właczenia zapłonu. Chciałbym sprawdzić jeżeli możecie czy ten wsad z BID-a jest OK.
    2n3553
    Level 14  
    W obu eepromach jest ten sam kod = 9848. Nie próbowałeś zbyt wiele razy logować i nie dobiłeś do limitu 10 prób? Co wyświetla Ci program w po wejściu w bloki pomiarowe tam gdzie jest security wait time? Masz zrzut pamięci z radia zanim próbowałeś je wylogować?
    CAR pass
    Level 19  
    Przy wylogowywaniu kodem 9848 próba kończy się tym ża po ponownym zalogowaniu teraz mam Radio Safe na wyświetlaczu.
    Masz może jakiś wylogowany wsad do CD30?

Dodano po 24 [minuty]:

Jeszcze pytanie.
    Jak wrzucę bin z wylogowanego radia, innego to swoim pinem 9848 powinienem zalogować?
    Taki będzie pasował ?
  • Helpful post
    2n3553
    Level 14  
    Myślę, że ten wsad powinien pomóc. Śmiało możesz próbować. Tylko sprawdź bloki pomiarowe czy wyświetlacz nie ma jakiejś blokady.