Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Golf VII nie wchodzą biegi. Biegi zaczęły ciężko wchodzić. 5 czy 6 bieg gwiżdże.

ziooober88 03 Jun 2020 22:49 1371 3
    ziooober88
    Level 15  
    Witam, posiadam Golfa VII z 2014. Ostatnio oddałem go mechanikowi na naprawę skrzyni bo był uszkodzony synchronizator drugiego biegu. Po rozebraniu wymienili synchronizator 1 i 2 drugiego biegu i sprzęgło. Autem zrobiłem 300 km i po 300 km chciałem zrobić redukcję z 6 na 5 i tu był problem. Biegi zaczęły ciężko wchodzić. Przy jeździe na 5 czy 6 biegu zaczęło gwizdać. Takie dziwne gwizdanie. Teraz moje pytanie co może być przyczyną takiego zachowania? Oczywiście na całą naprawę mam rachunek. Auto było robione w zeszłym tygodniu.
  • Helpful post
    Frankie1984
    Level 15  
    Nie pamietam czy to dotyczylo tez golfa z tego roku, ale byly wadliwe lozyska w skrzyniach 6cio biegowych i wlasnie tak sie to objawialo jak piszesz. Podjedz na diagnoze do innego warsztatu to sie dowiesz cos wiecej.
    ziooober88
    Level 15  
    Frankie1984 wrote:
    Nie pamietam czy to dotyczylo tez golfa z tego roku, ale byly wadliwe lozyska w skrzyniach 6cio biegowych i wlasnie tak sie to objawialo jak piszesz. Podjedz na diagnoze do innego warsztatu to sie dowiesz cos wiecej.

Jechać się tym nie dało. Odstawiłem do mechanika i do tej pory naprawiają auto. Miało być na dzisiaj. Niestety nikt nie dzwonił.
    ziooober88
    Level 15  
    Witam, po odebraniu auta od mechanika okazało się, że pękł synchronizator na 5 biegu. Nic nie zapłaciłem, naprawili to na swój koszt.