Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Telewizor Selecline 39cali Samsung 32cali

Lemurzasty 04 Jun 2020 14:21 1170 1
 • #1
  Lemurzasty
  Level 2  
  Witam.
  Kupiłem nie dawno telewizor Selecline 39cali
  Wczoraj poszła mi w nim matryca.
  Do telewizora miałem podłączony dekoder, który jest podłączony również do internetu.
  Mam takie pytanie, ponieważ znalazłem na stronie producenta, że ten model posiada rzekomo SMART TV, ale z racji na upadek, rozmyślam na kupnem używanego telewizora Samsung 32 cali, tyle że on nie ma smart tv
  Pytanie jest takie, czy będę mógł włączyć aplikacji np YouTube na tym samsungu przez dekoder, bo na tamtym TV tak robiłem, włączałem tv, wybierałem kanał aby przełączyć się na dekoder i pilotem z dekodera włączałem np YouTube.
  Myślicie, że będzie tak działać na tym samsungu tak samo?
  Bo szkoda wydać 400 zł jeśli nie będzie tak działać
  Gość który sprzedaje tego Samsunga mówił, że grał tylko na konsoli

  Drugie pytanie jak myślicie czy lepiej kupić używany nawet telewizor za 400 zł czy wymienić w tym moim matrycę, na dole wstawię zdjęcie.
  Jeszcze dodam że jak chciałem włączyć YouTube na TV to na aplikacji na telefonie kliknąłem ikonkę i tam miałem połącz z Netia Player, a na tv nic nie musiałem ustawiać tylko wystarczyło go włączyć.
  Dodam jeszcze, że kiedyś przed kupnem tego selecline 39, miałem jakiś tv który miał jakoś 20 coś cali, był stary itp i na nim kiedyś mi się udało podłączyć z YouTube
  Telewizor Selecline 39cali Samsung 32cali
 • #2
  wpplpl
  Level 1  
  Witam, podepnę się pod temat, mogę prosić o adres strony producenta, lub supportu telewizorów selecline bo google milczy na ten temat.