Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Adobe Premier Pro - Zacinający się podgląd w adobe premier pro w każdej wersji

05 Jun 2020 18:10 486 3
  • Level 2  
    Witam, mam problem motuje od jakiegos czasu w adobe premier pro filmy oraz pewnego razu wchodzę w save do adobe z zaczętym montażem a tu podgląd oraz dziwięk sie strasznie zacina oraz caly film na podglądzie idzie szybciej niż powinien, po wyrenderowaniu jest wszystko ok, reinstalowałem chyba 5razy, próbowałem innych wersji programy i dalej to samo, dodam że komputer mam dobry i przed tem bez problemu sobie rodził. Prosze o pomoc
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 2  
    Witam - znalazłem wątek, obecnie doswiadczam podobnego problemu, czy udało się go rozwiazać? bo nie wiem juz co robić, ten sam projekt na slabszym laptopie śmiga a tu jakby zwonione tempo, a jeszcze niedawno śmigał w 4K na kilku warstwach.
  • Level 2  
    z tego co pamietam u mnie problem wynikał z tego (mogę się mylić bo to było mega dawno) ze ustawienia (wyjścia)? dźwięku się chyba zmieniły ponieważ odpiąłem słuchawki w trakcie montażu. Mogłem coś przeinaczyć ponieważ nie pamietam zbyt dobrze, ale na bank coś z dźwiękiem miałem i musiałem zmienić ustawienia tego w premierze.
  • Level 2  
    Dzięki, sprawdzę trop, u minie wygląda to tak, że obraz i dźwięk jakby zwolniony i podwójny taki jakby odwrotna klatka była, jakby komp nie wydalał ale do nie dawna wszystko śmigało i na pewno sprzęt jest mocny