Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

- Czujnik temperatury VW T5 2.5 Jak sprawdzić wartosci

05 Jun 2020 19:54 1203 4
  • Level 2  
    Witam zainteresowanych problem jest następujący VW T5 MULTIVAN 2.5 TDI dwa czujniki temperatury cieczy chodzącej 1Jeden zamontowany przy chłodnicy gdzie wiązka elektryczna jest wpinana bezpośrednio do czujnika oraz 2drugi zamontowany do głowicy gdzie czujnik jest odrazu z wiązka i aby się do niego dostać należy zdemontować cały przód. Wymieniłem czujnik numer 1 ale usterka nie znikła teraz się wziolem za czujnik 2 i on z pozoru wygląda jak czujnik 1 Nawet siedlisko pozwala na zamontowanie 1 do 2 tylko teraz pytanie czy rezystancja obu czujników jest taka sama Wartości na obu czujnikach są praktycznie te same po za 1 jest 1903 a 2 10-03 Jak sprawdzam rezystancję multimetrem to czujnik 2 chyba z racji uszkodzenia raz pokazuje nic a raz pokazuje różne wartości Pytanie brzmi czy mogę zamontować czujnik numer 1 do siedliska czujnika numer 2 gdyż już mam owy czujnik a ten z zwiazka jest o wiele droższy - Czujnik temperatury VW T5 2.5 Jak sprawdzić wartosci
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 10  
    witaj
    a dlaczego chcesz je zamienic?
    jaki masz problem z autem?
  • Level 2  
    Witam temperatura na liczniku wariowała raz wskazówka pokazywała normalna wartość 90 stopni po chwili spadła na zero za trochę ponownie zaczęła się podnosić i tak ciągle

Dodano po 3 [minuty]:

Jak podpinałem pod vaga to też wyskoczył błąd czujnika sygnał przerwany nie ciągły czy coś takiego
  • Level 10  
    Te inteligetne bestie z vw promowaly bardzo ciekie przewody
    lamaly sie besposrednio na wtyczkach albo kolo zalaman wiazki
    sygnal nie wyrazny ..
  • Level 2  
    Witam dla zainteresowanych tematem zamontowalem czujnik nr 2 ten ktory oryginalnie zamontowany jest w chlpdnicy i wszystko chula jak nalezy Chcialbym jeszcze podziekowac wszystkim za tak liczne odp i pomoc za rozwiazanie problemu nie sppdziewalem sie tak licznegio odzewu