Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmywarka Whirlpool ADG 7580 - dziwnie buczy i puszcza lekko wodę.

Clevorian 07 Jun 2020 13:07 714 1
    Clevorian
    Level 1  
    Hej! Mam problem ze zmywarka Whirlpool. Jest ona zabudowana i myślę o kupnie nowej, gdyż nigdy nie miałem styczności ze zmywarkami prócz wkładania i wyciągania naczyń 😂
    Ale opiszę problem, może to tylko jakaś pierdółka.
    Więc zmywarka pobiera wodę, wypuszcza, grzeje, wszystko ok poza tym, że nie czyści dobrze naczyń i nie zużywa tabletki do końca. Ze zmywarki dobiega dziwny dźwięk, tak jakby konie galopowały po wodzie. Dźwięk dochodzi z przodu zmywarki po lewej stronie i też z tego miejsca zaczyna przeciekać woda.
    Co o tym myślicie?
    Boję się wyjąć zmywarkę, bo nie wiem jak rozmontować ten zawór w tym miejscu gdzie zmywarka pobiera wodę :/ jest mi ktoś w stanie pomóc?
    Zmywarka Whirlpool ADG 7580 - dziwnie buczy i puszcza lekko wodę. Zmywarka Whirlpool ADG 7580 - dziwnie buczy i puszcza lekko wodę. Zmywarka Whirlpool ADG 7580 - dziwnie buczy i puszcza lekko wodę. Zmywarka Whirlpool ADG 7580 - dziwnie buczy i puszcza lekko wodę.
    szarik1404
    Level 13  
    Kolego, jeśli możesz ją wysunąć z zabudowy, należy sprawdzić węże. Są dwa, od pobierania wody i odprowadzania, może któryś jest zagięty, lub zduszony.